.

خدمات ویژه آستان قدس رضوی به 40000 سیل زده خوزستانی

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان گفت: براساس داده های آماری هم اینک ۴۰ هزار نفر سیل زده خوزستانی زیر پوشش خدمات ویژه آستان قدس رضوی قرار دارند.

1398/1/23 جمعه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز حجت الاسلام جلیل علی‌نژاد روز جمعه در جمع مدیران استانی خوزستان با تشرح وضعیت مناطق سیل زده استان خوزستان و اسکان مردم سیل زده این مناطق گفت: بخش اعظم این افراد در کمپ های مدارس اهواز، حمیدیه، شوش، سوسنگرد و کارون قرار گرفته و هر روز از غذای گرم آستان قدس رضوی بهره مند می شوند.
وی اظهار کرد: آستان قدس رضوی با بهره گیری از توان و دانش خادمیاران از روزهای نخستین سیل در خدمت شهروندان و روستاییان مناطق سیل زده هستند.
علی‌نژاد ادامه داد: هم چنین سیل زدگان از خدمات فرهنگی، آموزشی و روانشناختی بهره مند شده و این طرح در حال اجراست.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خوزستان با اشاره به اینکه نیازهای غذای گرم سیل زدگان تامین شده گفت: بیل، گونی، شیرخشک، آب معدنی، پوشک بچه و وسایل بهداشتی از جمله نیاز های ضروری سیل زدگان است که در حال تامین بخشی از آنها هستیم.
وی افزود: هم چنین مواد شوینده، کنسرو، خرما و نان از مایحتاج دیگر سیل زدگان است که با تلاش خادمیاران از طریق کمک های مردمی در حال جمع آوری این اقلام هستیم.
این مدیر نمایندگی به کمک های آستان قدس رضوی به مردم سیل زده اشاره کرد و گفت: آستان قدس رضوی تاکنون پنج میلیارد ریال اعتبار برای کمک به سیل زدگان خوزستانی اختصاص داده است که در آینده نزدیک و پس از برآورد خسارت های سیل و مایحتاج مردم این میزان نیز افزایش خواهد یافت.
علی‌نژاد اظهار کرد: هم چنین برای تامین گوشت مورد نیاز سیل زدگان دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار تخصیص داده است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان در پایان گفت: هم اینک خادمیان رضوی در حال ساماندهی کمک های مردمی در شهرهای سیل زده استان هستند و این امدادرسانی تا پایان بحران و بازگشت آرامش به مردم ادامه خواهد داشت.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.