.

کانون خادمیاری زیر سایه خورشید خوزستان به یاری سیل‌زدگان شتافت

مسئول کانون خادم یاری زیر سایه خورشید خوزستان به تشریح فعالیت های این کانون برای کمک رسانی به سیل زده ها پرداخت.

1398/1/23 جمعه

حجت الاسلام مهدی شکوه نیا، مسئول کانون خادم یاری زیر سایه خورشید خوزستان، در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز، با بیان اینکه در کمک رسانی به سیل زدگان خوزستانی یک تیم تأسیساتی از اعضای کانون برای راه اندازی حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی اردوگاه‌های سیل زدگان تشکیل و تاکنون مشغول خدمت رسانی است، اظهار کرد: پخت و پز غذا نیز از دیگر فعالیت‌های کانون خادمیاری است که از روز۱۷ فروردین ماه تا به امروز به همت مردم و خیران روزانه ۲ هزار پرس غذا تهیه و در میان سیل زدگان توزیع می‌شود.
وی تهیه وسایل بهداشتی و نیاز‌های بانوان و کودکان را دیگر محور فعالیت اعضای ستاد برشمرد و گفت:  ۱۲ روستا در حمیدیه و برخی روستا‌های سوسنگرد شناسایی و شیر خشک کودکان و وسایل مورد نیاز بانوان را ارسال کردیم تا سیل زدگان از این بابت دغدغه‌ای نداشته باشند.
حجت الاسلام شکوه نیا بیان کرد: جمع آوری کمک‌های مردمی محور دیگر فعالیت‌ها است که در این باره اعضا شبانه روز در مسجد حضور داشته و آماده جمع آوری کمک‌ها هستند و پس از دریافت، کمک‌ها از سوی خواهران عضو کانون بسته بندی می‌شود.
وی با بیان اینکه ۵۰ تا ۱۰۰ برادر هم اکنون در زمینه جمع آوری کمک‌های مردمی و پخت غذا با همکاری دارند، ادامه داد: از این تعداد ۱۰ طلبه حضور دارند ضمن اینکه ۳۰ تا ۴۰ خواهر نیز به تفکیک و بسته بندی لباس‌های اهدایی و وسایل بهداشتی می‌پردازند.
مسئول کانون خادم یاری زیر سایه خورشید خوزستان با اشاره به همکاری گروه‌های جهادی با این کانون خادمیاری در ترمیم سیل بند‌ها و جابجایی سیل زدگان خاطرنشان کرد: روز گذشته ۱۵۰ نفر برای ترمیم سیل بند‌ها به عین دو اعزام شدند ضمن اینکه نخستین گروه جهادی ما در همان ساعات اولیه سیل در منطقه بامدژ حضور پیدا کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.