.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران خبر داد؛

توزیع بیش از 4000 سبد کالا در بین سیل زدگان مازندران

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران از توزیع بیش از 4000 سبد کالا در بین سیل زدگان این استان خبر داد.

1398/1/24 شنبه

به گزارش آستان نیوز، محمداسماعیل امامزاده به توزیع چهار هزار سبد کالا به ارزش هر سبد کالا 150هزار تومان در بین سیل زدگان این استان اشاره کرد، گفت: ساخت منازل محرومین که از سیل اخیر مازندارن آسیب دیدند در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: یک هزار و 150 نفر از خادمیاران رضوی از مازندران در بسیاری از روستاها و 9شهرستان سیل زده استان درکنار مردم آسیب دیده از سیل و باران و برف اخیر حاضر و دوشادوش آنها برای بهسازی و پاکسازی منازل، مزارع و باغات خدمت رسانی کردند.
وی با بیان اینکه 13شهرستان استان از تعداد 22شهرستان به عنوان شهرستان معین 9شهرستان سیل زده مازندران تعیین شدند، افزود: کمک های غیرنقدی هم استانی های شریف در استان های معین جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال می شوند.
مدیر نمایندگی آستان قدس در مازندران به توزیع چهار هزار سبد کالا به ارزش هر سبد کالا 150هزار تومان در بین سیل زدگان استان اشاره کرد، گفت: همچنین به جهت اینکه بواسطه سیل اخیر تعدادی از خانواده ها وسایل گرمایشی و پخت و پز در اختیار ندارند تا غذا آماده کنند از این رو به ارزش 20میلیون تومان غذای گرم، نان، کنسرو و ... در بین سیل زدگان استان توزیع شد.
وی با بیان اینکه تاکنون 2هزارغذای گرم در بین سیل زدگان شهرستان نکا توزیع شد، یادآورشد: 20گروه جهادی شامل هرگروه 15 تا 40 نفری از بین خادمیاران رضوی برای امدادرسانی، بهسازی، پاکسازی و لایروبی منازل و معابر عمومی در روستاها و شهرستان های سیل زده اعزام شدند. امامزاده با اشاره به اینکه 90رأس گوسفند با اعتباری بالغ بر110میلیون تومان برای توزیع بین سیل زدگان استان خریداری و ذبح شرعی شده است، اضافه کرد: 600تخته پتو و 500مترمربع موکت به خانواده های سیل زده اهدا شده است.
وی از اعزام چهار گروه جهادی از خادمیاران رضوی استان مازندران برای امدادرسانی به سیل زدگان گلستان خبر داد و افزود: تاکنون تعداد10نیسان کمک های غیرنقدی به همت خادمیاران رضوی دیارعلویان جمع آوری و دراختیار هم وطنان عزیز که از سیل اخیر گلستان آسیب دیدند، قرار گرفت.
امامزاده خاطرنشان کرد: گروه تبلیغی فرهنگی خادمیاران رضوی مازندران نیز برای انجام فعالیت های فرهنگی به مناطق سیل زده گلستان اعزام شدند.
وی با بیان اینکه احداث منازل محرومین که در سیل اخیر دچار خسارت مالی شدند متناسب با توان مالی نمایندگی آستان قدس در مازندران مورد توجه است، تصریح کرد: میزان مشارکت نمایندگی آستان قدس در مازندران برای ساخت منازل محرومین فردا 25 فروردین در گردهمایی مسئولان آستان قدس مشخص می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.