.

به همت آوای رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی،

سرود «راه عبور» ویژه مناطق سیل‌زده کشور ضبط شد

مسئول آوای رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی از ضبط سرودی با عنوان «راه عبور» برای حمایت از مردم مناطق سیل‌زده کشور خبر داد.

1398/1/25 يكشنبه

سید مجتبی ذبیحی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: سرود راه عبور جدیدترین اثر گروه آوای رضوان به شمار می‌رود که به منظور پشتیبانی از مردم مناطق سیل‌زده سراسر ایران اسلامی توسط خادم‌یاران نوجوان رضوی اجرا و منتشر شده است.
وی اضافه کرد: این سرود با محور صبر و همدلی مردم و قدردانی از زحمات مجموعه‌های پرتلاش در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور تهیه شده است.
مسئول آوای رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه سرود راه عبور به سبک آکاپلا در این مؤسسه اجرا و ضبط شده است، گفت: شعر راه عبور را محمدجواد الهی‌پور سروده و آن را احسان جوادی تنظیم کرده است.
ذبیحی ادامه داد: گروه‌های سرود آوای رضوان همواره در مناسبت‌های ملی و مذهبی کنار مردم بوده‌اند و سعی کردند با اجرای این سرودها به رسالت هنری خود برای خدمت به مردم عمل کنند.
یادآور می‌شود، آوای رضوان یک سال است با تولید سرود‌هایی به سبک آکاپلا‌(شکلی از موسیقی یک یا چند نفره که برای اجرای بدون همراهی ساز ساخته می‌شود) و اجرای آن‌ها در نقاط مختلف سطح شهر از فرودگاه و راه‌آهن تا بازارها و خیابان‌های نزدیک حرم مطهر رضوی در مناسبت‌های دینی جایگاه ویژه‌ای در میان برنامه‌های فرهنگی آستان قدس رضوی یافته است. برخی از این سرودها به مناسبت‌های خاص در قالب نماهنگ ضبط و منتشر می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.