.

بزرگداشت عطار نیشابوری در کتابخانه امام رضا(ع) تربت حیدریه

رئیس کتابخانه امام رضا(ع) تربت حیدریه از برگزاری نمایشگاه کتاب و پوستر با عنوان «مسافر هفت شهر عشق» به مناسبت روز بزرگداشت عطار نیشابوری، در این کتابخانه خبر داد.

1398/1/25 يكشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، جواد صادقی‌‌فر با اعلام این خبر گفت: در این نمایشکاه که از21 تا 26 فروردین ماه فعال خواهد بود مجموعه ای از کتب و پوسترهای مرتبط با زندگی نامه و آثار عطار نیشابوری از جمله «منطق الطیر»، «شکوه عشق»، «اشتر نامه»، «پند نامه و بی سر نامه»، «دیوان اشعار عطار نیشابوری» در معرض دید علاقه مندان گذاشته شده است.
وی تصریح کرد: عطار نیشابوری از عرفاى نامدار و شاعر سده ششم هجرى است و در عرفان اسلامى از چهره‏‌هاى شاخص و ماندگار است.
صادقی فر همچنین از تذکره الاولیاء، اسرارنامه، الهى‏‌نامه، پندنامه، خسرونامه، مختارنامه، مصیبت‌‏نامه، مفتاح‌الفتوح، منطق‌الطیر، دیوان اشعار به عنوان آثار به جای مانده از این شاعر نامی یاد کرد.
مسئول کتابخانه امام رضا(ع) تربت‌حیدریه ابراز کرد: این کتابخانه با برخورداری از بخش‌های مختلف و منابع چاپی و دیجیتال در موضوعات متنوع، زیر نظر معاونت امور کتابخانه‌های وابسته سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، از ساعت 7:15 تا 14:30، به نشانی شهرک ولی‌عصر(عج)، خیابان چمران، به عموم شهروندان اهل علم و پژوهش این شهرستان خدمات‌رسانی می‌کند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.