.

مدیر ارتباطات حوزوی تولیت آستان قدس رضوی:

خدمت در بارگاه امام هشتم(ع) توفیقی الهی است

مدیر ارتباطات حوزوی تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه خادمان آستان قدس رضوی در پرتو سیره رضوی حیات طیبه را در جامعه نهادینه کنند، گفت: خدمت در بارگاه امام هشتم(ع) توفیقی الهی است.

1398/1/25 يكشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس فرازی‌نیا مدیر ارتباطات حوزوی تولیت آستان قدس رضوی ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد فرماندهی حوزه مقاومت بسیج آستان قدس رضوی و فرماندهان تابعه در سال 98 که با میزبانی پایگاه بسیج سازمان عمران و توسعه حریم حرم حضرت رضا(ع) در رواق کوثر برگزار شد، ضمن ابلاغ پیام سلام و خداقوت تولیت معظم آستان قدس رضوی به فرماندهان پایگا‌ه‌های بسیج این آستان مقدس، اظهار کرد: امید تولیت آستان قدس رضوی در زمینه مدیریت این بارگاه منور به مدیرانی است که با تفکر بسیجی و جهادی خدمت رسانی می‌کنند.
وی گفت: حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی از نیروهای اصیل مذهبی و انقلابی است که در حوزه‌های مختلف همچون تبلیغ دین در کشورهای مختلف، در دوران دفاع مقدس و خدمت در دفتر مقام معظم رهبری حضوری درخشان و خالصانه داشته اند.
وی با اشاره به اینکه خدمت به خلق خدا در قالب‌های مختلف و فعالیت‌های فرهنگی نیازمند یک حرکت جهادی است، تصریح کرد: ما باید در پرتو آموزه‌های امام هشتم(ع) خودمان را به حیات طیبه برسانیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.