.

42 گروه جهادی به مناطق سیل زده خراسان شمالی اعزام شدند

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی خدمات امدادرسانی خادمیاران رضوی به سیل زدگان این استان را تشریح کرد.

1398/1/26 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، محمد اکبر زاده مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی با بیان اینکه این نمایندگی به همت خادمیاران رضوی از آغازین لحظات بروز سیل در مناطق استان اقدام به خدمت رسانی به مردم سیل زده کرده است، گفت: این اقدامات شامل خدمات جهادی و اهدای توزیع مایحتاج ضروری مردم آسیب دیده است.
وی از اعزام 42 گروه جهادی (شامل 36 گروه داخل استان و 6 گروه خارج از استان) در راستای امداد رسانی به اقشار ضعیف و مناطق آسیب دیده از سیل اخیر خبر داد و گفت: مأموریت این گروه‌های جهادی امدادرسانی، توزیع سبدهای غذایی و خدمات سلامت بود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی به توزیع 900 بسته غذایی توسط این دفتر نمایندگی بین اقشار مستضعف و آسیب دیده از سیل اخیر اشاره کرد و گفت: این بسته‌ها باتوجه به نیاز مردم آسیب دیده از سیل که امکانات اولیه خود را از دست داده‌اند توزیع شد.
اکبرزاده همچنین از جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان استان خبر داد و افزود: این اقدامات در راستای امدادرسانی بیشتر به سیل زدگان صورت گرفت. ارسال تجهیزات فنی (شامل توزیع 50 رول کامل پلاستیک جهت پوشش بام و دیوارهای منازل مردم سیل زده)، جمع آوری و ارسال لوازم خانگی (شامل فرش، تلویزیون، جاروبرقی، پشتی و ...)، جمع آوری انواع پوشاک و پتو و ارسال آن‌ها به مناطق سیل زده استان خراسان شمالی از دیگر اقدامات دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در بجنورد بوده است.
وی همچنین از تامین مایحتاج غذایی مورد نیاز مناطق سیل زده استان خراسان شمالی خبر داد و افزود: در همین راستا تهیه 5 تن برنج به منظور توزیع در میان نیازمندان در دستور کار قرار گرفت و با این حال برای تامین مایحتاج سیل زدگان مشکلی وجود ندارد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی در پایان گفت: 6000 خانوار سیل زده خراسان شمالی زیر پوشش خدمات آستان قدس قرار می‌گیرند و تا بازگشت آرامش به زندگی آن‌ها خادمیاران رضوی به خدمت رسانی ادامه خواهند داد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.