.

به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی،

400 عکس از آرایه‌های حرم رضوی در وب‌سایت جشنواره «هنر رضوان» منتشر شد

بیش از 400 عکس از نقوش و آرایه‌های هنری حرم مطهر رضوی در وب‌سایت جشنواره «هنر رضوان» در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار گرفت. 

1398/1/26 دوشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، این مجموعه عکس باکیفیت به همت دبیرخانه جشنواره هنر رضوان زیر نظر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در قالب یک کتابچه دیجیتال آماده و منتشر شده است.
کتابچه محتوایی جشنواره با کیفیت متوسط در وب‌سایت جشنواره هنر رضوان به نشانی«www.rezvanfestival.ir» بارگذاری شده و نسخه با کیفیت آن به همراه سایر اطلاعات، دستور‌العمل‌ها و شیوه‌نامه وب‌سایت در لوح فشرده‌ای منتشر شده است. 
لوح فشرده جشنواره هنر رضوان در نشست‌های تخصصی که به‌زودی در شهرهای مشهد، تهران، تبریز، اصفهان و شیراز برگزار خواهد شد به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود. 
اهل هنر و معرفت تا 24 خرداد 1398 فرصت ارسال آثار خود را به دبیرخانه جشنواره هنر رضوان که به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و با همکاری شرکت نان قدس رضوی و کار گروه سوغات فرهنگی زائر در سه بخش «نقشی برای زندگی»، «زینت تحصیل» و «در جست‌وجوی هویت» در حال برگزاری است، دارند. محمدعلی چمی‌گو و مهدی یک‌پسر به ترتیب سمت رئیس و دبیر این جشنواره را بر عهده دارند. 
جشنواره هنر رضوان رویدادی ‌کاربردی برای شناسایی ظرفیت جامعه طراحان و معرفی آنان به مدیران، سیاست‌گذاران، تولیدکنندگان، بازاریان و عموم مردم است. این جشنواره از دریچه اقتصاد فرهنگ با تبیین موضوعی مشخص و ابزارهای تعریف ‌شده، به دنبال ایجاد تجربه‌ای ارزشمند و حرفه‌ای برای جامعه هنری و افزایش سواد بصری و ایجاد حس نیاز در جامعه تولیدی است.
لازم به ذکر است، هنردوستان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره هنر رضوان می‌توانند به دبیرخانه این جشنواره واقع در مشهد، خیابان کوهسنگی 9، عدالت 18، پلاک 1/9 مراجعه کنند. 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.