.

موزه ملی ملک به پویش فرهنگی موزه‌ها برای کمک به مناطق سیل‌زده کشور پیوست

کتابخانه و موزه ملی ملک بزرگترین موقوفه فرهنگی آستان قدس رضوی در تهران به منظور کمک به هم‌وطنان مناطق سیل‌زده کشور به پویش فرهنگی موزه‌ها پیوست.

1398/1/26 دوشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، به همت مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک نخستین برنامه «خواندن در موزه‌ها» در سال 1398 با قصه‌های ترکمنی، لری و خوزستانی، سه‌شنبه 27 فروردین سال جاری ساعت 14:30 تا 16 در این موزه برگزار می‌شود. 
برگزاری این برنامه فرهنگی با حضور عموم دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی و خوانش سه قصه توسط ریحانه رشیدی، مهشید مجتهدزاده و مژده دانش‌پژوه صورت می‌گیرد. 
موزه ملی ملک نخستین موزه وقفی-‌خصوصی کشور، موزه ملی ایران و کمیته ملی موزه‌های ایران(ایکوم) همراه با پویش فرهنگی موزه‌ها، برنامه‌های بازدید ویژه و نمایش آثار مرتبط را با هدف همدلی و همراهی با سیل‌زدگان کشور تدارک دیده‌اند. 
از عموم علاقه‌مندان برای یاری هم‌وطنان سیل‌زده کشور و شرکت در این پویش دعوت به عمل می‌آید. 
کتابخانه و موزه ملی ملک توسط حاج حسین آقا ملک بزرگترین واقف معاصر ایران در سال 1316 خورشیدی بر بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) وقف شده است و در حال حاضر همه روزه جز تعطیلات رسمی، از ساعت 8:15 تا 16:45(پنج‌شنبه‌ها تا ساعت 15:45)، به نشانی تهران، میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق)، پذیرای فرهنگ‌دوستان است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.