.

تولیت آستان قدس رضوی با آیت الله شبیری زنجانی دیدار کرد

تولیت آستان قدس رضوی با آیت الله شبیری زنجانی از مراجع عظام تقلید دیدار و گفت‌وگو کرد.

1398/1/26 دوشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی که به منظور زیارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و دیدار با مراجع عظام تقلید به قم سفرکرده است، با آیت الله سید موسی شبیری زنجانی دیدار و گفت وگو کرد.
آیت الله شبیری زنجانی در این دیدار با بیان اینکه جایگاه معنوی بالایی نصیب شما شده است و از این بابت به حضرتعالی تبریک عرض می‌کنم، عنوان کرد: امیدوارم که عنایت خاصه حضرت رضا(ع) نصیب شما شود و ما هم از این توجهات امام معصوم(ع) فیض ببریم.
وی اظهار کرد: الحمدالله جنابعالی و اخوی مرحوم تان از نظر تقوا افراد شناخته شده‌ای هستید و بیت مکرم هم از این نظر توفیقات بسیاری دارند.
این مرجع عالیقدر جهان تشیع تصریح کرد: شما به کتابخانه‌های دنیا رفته‌اید؟ باید دید که در دیگر کتابخانه‌های دنیا برای استفاده از کتاب‌ها چه راه‌های را طی کرده‌اند.
وی گفت: اگر فردی به یک کتابی احتیاج داشت و اهل علم هم بود، در امانت دادن کتاب به چنین افرادی سخت گیری نشود. این موضوع برای رشد علمی شیعه اثرگذار خواهد بود.
آیت الله شبیری زنجانی ابراز کرد: سعی کنید نسخه معتبر کتاب عیون الرضا(ع) را به صورت منقح چاپ کنید و در اختیار دیگران قرار دهید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.