.

توزیع گوشت میان 115 خانواده محروم و سیل زده شهرستان سیمرغ

خادمیاران رضوی همچنان پس از گذشت حدود یک ماه از سیل اخیر در شهرستان سیمرغ مشغول امدادرسانی به هموطنان سیل زده هستند.

1398/1/28 چهارشنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، همچنان و پس از گذشت حدود یک ماه از بروز حادثه سیل در شهرستان سیمرغ مازندران، امدادرسانی خادمیاران رضوی در قالب بازسازی منازل محرومین و توزیع اقلام ضروری غذایی ادامه دارد.
سبد کالا، موکت و پتو و دیگر اقلام ضروری به صورت هفتگی توسط خادمیاران رضوی استان مازندران جمع آوری و به مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ ارسال می شود که پس از دریافت توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این شهرستان توسط خادمیاران جهادی بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.
خادمیاران رضوی علاوه بر توزیع کمک ها به نیازمندان و بازسازی منازل محرومان، به دیدار خانواده های آسیب دیده از سیل و همچنین جانبازان این شهرستان در روستاهای برج خیل، رکن کلا و دیگر روستاها رفته و نیازمندی های آنان را پیگیری و برطرف می‌کنند.
خریداری چندین رأس گوسفند از سوی دفتر آستان قدس و ذبح شرعی از دیگر فعالیت های خادمیاران رضوی در دفتر نمایندگی آستان قدس شهرستان سیمرغ است که در سه مرحله تعدادی گوسفند توسط دفتر آستان قدس و خیرین خریداری و ذبح شده که در بسته های دو کیلویی آماده و در بین بیش از ۱۱۵ خانوار نیازمند و آسیب دیده از سیل روستاهای تالارپشت، دستنکده کلا و شهرک شهید بهشتی سیمرغ توزیع گردید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.