.

محمد صفایی:

عملکرد شرکت آرد رضوی فراتر از برنامه پیش‌بینی شده است

مدیر عامل شرکت آرد قدس رضوی گفت: این شرکت با توجه به بودجه ارایه شده در سال گذشته توانسته است عملکردی فراتر از برنامه و بودجه پیش‌بینی شده داشته باشد.

1398/1/28 چهارشنبه

محمد صفایی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این شرکت در سال گذشته ۴۹ هزار و ۵۸۷ تن محصول شامل انواع آرد‌های خبازی و شیرینی، سبوس، انواع پودر کیک و پودر خمیر پیتزای بسته‌بندی را تولید و به بازار استان و نیز استان‌های هم‌جوار ارسال کرده است.
وی با اشاره به رشد 2 درصدی تولید محصولات شرکت آرد قدس رضوی طی سال 1397 در مقایسه با سال 1396 گفت: رشد کیفی محصولات شرکت و افزایش تقاضای بازار مهم‌ترین دلایل این امر را به خود اختصاص داده است.
مدیر عامل شرکت آرد قدس رضوی ادامه داد: بیشترین آمار فروش یا به عبارتی درخواست مشتریان طی سال گذشته نیز برای آرد‌های ۱۵ درصد، ۱۸ درصد و سبوس بوده است.
صفایی با بیان اینکه با توجه به سامانه‌ای بودن گندم و آرد، شرکت در سطح کشور و فروشگاه‌های استان، نماینده‌ای ندارد، خاطرنشان کرد: در صورتی که گندم آزاد در استان موجود باشد، تمهیداتی برای اخذ نماینده فروش محصولات اندیشیده خواهد شد.
وی کیفیت تولیدات این شرکت را در سطح بالا عنوان کرد و افزود: علت کیفیت بالای محصولات، استفاده از کارشناسان مجرب و ماشین‌آلات و دستگاه‌های آرد‌سازی پیشرفته و همچنین به‌روز‌رسانی آزمایشگاه برای کنترل محصولات است.
مدیر عامل شرکت آرد قدس رضوی ادامه داد: علاوه بر این، بهره‌مندی از نیروی انسانی متخصص که در واقع سرمایه‌های اصلی شرکت هستند، نقش مهمی در تولید محصول با کیفیت ایفا کرده است.
صفایی تأکید کرد: با این حال معتقد هستم راز اصلی تولید آرد مرغوب و با کیفیت، داشتن سیلوهای ذخیره گندم و بهره‌گیری از اختلاط بهینه است که سیاست شرکت تمرکز بر این موضوع بوده است.
وی درباره موفقیت‌های کسب شده توسط این شرکت در سال 1397 بیان کرد: این شرکت در سال گذشته توانسته عناوینی همچون واحد نمونه صنایع غذایی استان از سوی سازمان صنعت و معدن، جایزه تعهد به تعالی و نیز کسب پروانه تحقیق و توسعه را از وزارت صنعت، معدن و تجارت در کارنامه خود ثبت کند.
مدیر عامل شرکت آرد قدس رضوی با اشاره به تعامل شرکت‌های اقتصادی تابعه سازمان اقتصادی رضوی گفت: در سال گذشته، گندم‌های تولیدی تعدادی از شرکت‌ها و موسسات اقتصادی آستان قدس رضوی همچون کشت و صنعت مزرعه نمونه، سازمان موقوفات و کشاورزی چناران و... در سیلوهای شرکت ذخیره‌سازی شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.