.

یادواره شهدای نوجوان در دبیرستان علوم و معارف اسلامی رضوی برگزار شد

به همت دبیرستان علوم و معارف اسلامی رضوی یادواره شهدای نوجوان مشهد برگزار شد.

1398/2/3 سه‌شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مدیر دبیرستان علوم و معارف اسلامی رضوی در حاشیه برگزاری این یادواره گفت: از آنجایی که امروزه آسیب‌های فرهنگی به عنوان یک تهدید جدی برای جوانان و انقلاب اسلامی مطرح است و دشمنان تلاش می‌کنند نسل جوان را از اعتقادات و مبانی فرهنگ اسلام دور نگه دارند، از این رو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه آن¬ها را در برابر تهدیدهای دشمنان بیمه می‌کند.
حجت السلام محمد حسین پورثانی افزود: این یادواره با همکاری سپاه پاسداران، شهرداری مشهد و بنیاد فرهنگی رضوی و با هدف همزاد پنداری جوانان با شهدا و شناساندن الگوهای برتر جوان مؤمن انقلابی به دانش‌آموزان برگزار شد.
وی با اشاره به دیگر برنامه‌هایی که در این زمینه صورت گرفته، تصریح کرد: در این راستا 3 پیش یادواره در مساجد منطقه فرامرز عباسی مشهد برگزار شد و دانش‌آموزان با اجرای برنامه‌های مختلف همچون اجرای سرود، سخنرانی و برنامه‌های فرهنگی تلاش کردند تا موضوع ایثار و جوانمردی شهدای نوجوان را زنده نگه دارند و در جامعه ترویج کنند.
پورثانی افزود: دیدار با خانواده‌های شهدای نوجوان، ساخت مستند زندگی دو شهید مشهدی، برپایی نمایشگاه در مدرسه، اجرای مداحی و سخنرانی از دیگر برنامه‌هایی بود که به همت جمعی از دانش‌آموزان دبیرستان علوم و معارف اسلامی رضوی به صورت خودجوش در این یادواره‌ها اجرا شد.
لازم به ذکر است؛ این مراسم شب گذشته با سخنرانی حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری و مداحی حاج مرتضی طاهری در محل دبیرستان علوم و معارف اسلامی رضوی برگزار شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.