.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان:

بسته‌های حمایتی آستان قدس رضوی در مناطق محروم جنوب کرمان توزیع می‌شود

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان بر تسریع در کمک‌رسانی به مناطق محروم جنوب استان تاکید کرد و گفت: بسته‌های حمایتی آستان قدس رضوی در مناطق محروم جنوب کرمان توزیع می‌شود.

1398/2/3 سه‌شنبه

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حسین صابری در بازدید از روند تکمیل مسجد و بناهای اجرایی توسط گروه‌های جهادی در روستای کوهستان واقع در منطقه جازموریان استان کرمان با اشاره به لزوم خدمت رسانی به مردم خصوصا در مناطق محروم عنوان کرد: حمایت از گروه های جهادی که دلسوزانه و تنها بر اساس تکلیف در مناطق کم برخوردار کشور حضور یافته اند، می تواند بسیار راهگشا باشد.
وی توسعه مناطق محروم و کمک به مناطقی را که بنا به دلایل گوناگون اسیر بحران‌های اقتصادی و اجتماعی هستند، بسیار مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: برای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی بایستی طرح های جدید و کاربردی تری ارائه شود تا متناسب با آسیب های اجتماعی و محرومیت ها بتوانیم از مردم منطقه حمایت و رفع محرومیت کنیم.
صابری با یادآوری نقش روستا و روستانشینی در پویایی اقتصاد کشور افزود: کمک به روستانشینان به دلیل تولید محصولات اساسی و استراتژیک با افزایش نرخ اشتغال و فعالیت، بستر مناسبی برای تولیدات کشاورزی، دامی، صنعتی و خدماتی ایجاد می کنند؛ لذا باید با اتخاذ تدابیر صحیح زمینه شکوفایی و توسعه پایدار مناطق روستایی و به تبع آن کشور را فراهم آورد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان از توزیع بسته‌های حمایتی آستان قدس توسط خادمیاران رضوی برای کاستن مشکلات اهالی محرومان منطقه خبر داد و گفت: تلاش داریم تا در حد توان این دفتر نمایندگی از مناطق محروم و مستضعف استان رفع محرومیت کنیم.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.