.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز به کار کرد

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از ناشران و مخاطبان کتاب دوست، صبح امروز در مصلی امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.

1398/2/4 چهارشنبه

به گزارش آستان‌نیوز، آستان قدس رضوی همه ساله در مهمترین رویداد فرهنگی کشور حضور یافته است و امسال نیز همانند ‌سال‌های گذشته به منظور هم‌افزایی بیشتر و کاهش هزینه‌ها در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حضورفعالی دارد.
در این نمایشگاه 670 عنوان کتاب از جدیدترین آثار و تولیدات انتشارات آستان قدس رضوی (به‌نشر)، بنیاد پژوهش‌های اسلامی، معاونت تبلیغات اسلامی، سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد، بنیاد فرهنگی رضوی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه امام رضا(ع)، مؤسسه جوانان و سایر تولیدات بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی در فضایی حدود ۳۰۰ متر مربع در ۴ غرفه عمومی، کودک و نوجوان، دانشگاهی ، بین‌الملل و عربی به مخاطبان ارائه می شود.
مدیریت غرفه کودک و نوجوان برعهده به‌نشر است و مدیریت غرفه دانشگاهی برعهده دانشگاه علوم اسلامی رضوی و دانشگاه امام رضا(ع) است؛ غرفه بین‌الملل و عربی نیز توسط بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی اداره می‌شود.
گفتنی است؛ در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران علاوه بر ۲۴۰۰ ناشر داخلی، ۸۰۰ ناشر خارجی به صورت مستقیم و غیر مستقیم آثارشان را ارایه می دهند. علاوه بر ارایه ۴۰۰ هزار عنوان کتاب مربوط به ۴ یا ۵ سال گذشته ده‌ها رویداد فرهنگی مثل رونمایی ، برنامه های پژوهشی و گفتگو ها با محور کتاب در نمایشگاه برپا می‌شود.
این نمایشگاه از 4 تا 14 اردیبهشت ماه سال جاری پذیرای علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.