.

به همت مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی

فراخوان ثبت‌نام اعزام مشاوران و روانشناسان داوطلب خدمت در مناطق سیل زده منتشر شد

فراخوان ثبت‌نام اعزام مشاوران و روانشناسان داوطلب خدمت در مناطق سیل‌زده به همت مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی منتشر شد.

1398/2/5 پنجشنبه

به گزارش آستان ‌نیوز، مدیر مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازي آستان قدس رضوي در این خصوص اظهار کرد: این مرکز در راستای تأسی به سیره ائمه اطهار(ع) و همگام با عموم مردم شریف ایران، با هدف همراهی و ارائه خدمات روانشناختی به هم‌وطنان آسیب دیده در سیل‌ و در راستای فعالیت‌های حرفه‌ای روانشناسی، در نظر دارد روانشناسان و مشاوران داوطلب به خدمت‌رسانی را در اسرع وقت در قالب تیم‌های تخصصی به مناطق سیل زده اعزام کند.
سید محسن اصغری نکاح با اشاره به شرایط ثبت‌نام و اعزام گفت: این فراخوان ویژه مشاوران و روانشناسان متخصص در حوزه بالینی، کودک و نوجوان، خانواده و مددکاران اجتماعی در مقاطع ارشد و دکترا است.
عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد خاطرنشان کرد: این اعزام در دوره‌های پنج و ده روزه در ماه‌های اردیبهشت، خرداد و تیرماه سال جاری به مناطق سیل زده صورت می‌گیرد و اولویت در استان لرستان است.
وی با بیان اینکه داوطلبان در قالب گروه‌های 6 تا 10 نفره به مناطق سیل‌زده اعزام می‌شوند، تصریح کرد: هدایت و نظارت تخصصی و هماهنگی جهت اعزام و همچنین استقرار در مناطق به عهده مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی است.
جهت اطلاع از جزئیات این فراخوان اینجا کلیک کنید.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.