.

برنامه‌های فرهنگی به‌نشر در نمایشگاه کتاب تهران تشریح شد

همزمان با برگزاری سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) برنامه‌های مختلف فرهنگی را با حضور نویسندگان برجسته برگزار می‌کند.

1398/2/5 پنجشنبه

مدیرعامل به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) در گفت‌گو با آستان‌نیوز گفت: اولین برنامه فرهنگی به‌نشر در این دوره از نمایشگاه، برگزاری جشن انتشار ۴۶ هزار و ۶۰۰ نسخه چاپ رمان «دعبل و زلفا» است که با حضور نویسنده این اثر، مظفر سالاری برگزار می‌شود.
حسین سعیدی ادامه داد: این جشن شنبه ۷ اردیبهشت ساعت۱۶ در غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی، شبستان روبه‌روی راهروی ۸ جنب غرفه موسسه انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه رمان «دعبل و زلفا» روایتی عاشقانه از آشنایی و زندگی پر فراز و نشیب دعبل خزاعی شاعر اهل بیت(ع) و همسر سازش‌ناپذیرش زلفا است، افزود: در این کتاب، مقاطعی از زندگی دعبل در زمان امام موسی کاظم(ع) و امام رضا(ع) به صورت داستانی کنکاش شده است.
مدیرعامل به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)ادامه داد: چاپ نخست کتاب «دعبل و زلفا» همزمان با دهه کرامت سال ۱۳۹۶ منتشر شد که با استقبال گسترده مردم در طول یک سال چاپ این اثر به ۴۶ هزار و ۶۰۰ نسخه رسید.
سعیدی با اشاره به برگزاری اولین نشست«چالش‌های تصویرگری کتاب کودک با موضوع دینی» در سی‌ودومین نممایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افزود: این نشست یک شنبه ۸ اردیبهشت در سرای اهل قلم، سالن شهید مرتصی مطهری ساعت ۱۱ برگزار خواهد شد که در این نشست کاظم طلایی مدیر نشر طلایی و سید محمد علی رفیعی نویسنده مجموعه کتاب «عوامل موثر در تصویرگری دینی» حضور دارند.
سعیدی تصریح کرد : نشست «داستان دینی یا دین در داستان» با حضور مصطفی خرامان و محسن هجری ، نویسندگان برجسته حوزه ادبیات دینی کودکان و نوجوانان یکشنبه ، ۸ اردیبهشت ساعت ۱۵ در غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی، شبستان روبه‌روی راهروی ۸ جنب غرفه موسسه انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
مدیرعامل به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) برگزاری جشن امضای کتاب «مشاوره با رویکرد اسلامی»،«خلوت مدیر»و «به سفارش مادرم» را از دیگر برنامه‌های به‌نشر در سی‌و دومین نمایشگاه کتاب تهران عنوان کرد که در مدت زمان برگزاری نمایشگاه تهران با حضور نویسندگان برجسته برگزار خواهد شد .
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.