.

توسط دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)؛

کتاب «در آستان هشتمين خورشيد» در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد

در دومین روز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، کتاب جامع دانشگاهي «در آستان هشتمين خورشيد» توسط دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) رونمایی شد.

1398/2/5 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، کتاب «در آستان هشتمین خورشید» پنجشنبه پنجم اردیبهشت با حضور نعمت الله فیروزی در سالن عمومی سرای اهل قلم در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد.
کتاب «در آستان هشتمین خورشید» ویژه درس تاریخ امامت به قلم حجت الاسلام دکتر محمدباقر پورامینی و کوشش نعمت الله فیروزی استاد گروه معارف دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) تهیه و تنظیم شده است.
در این کتاب که برای عموم مخاطبان به ویژه جامعه علمی، دانشگاهی و حوزوی به نگارش درآمده است تلاش شده در ۶ بخش و در ۴۳۲ صفحه، با تکیه بر منابع اصیل و متقن، مهم‌ترین پرسش‌ها در سیره، زندگی و معارف امام رضا (ع)، حیات علمی، دانش گستری و مناظرات ایشان، سیره سیاسی و اجتماعی، حیات جامعه اسلامی در زمان ایشان و آثار و برکات مادی و معنوی حضرت در جهان اسلام و جهانیان، منشور زندگی در آموزه‌های امام و همچنین آثار زیارت حضرت با گفتاری عاری از ابهام و ایهام پاسخ داده شود.
گفتنی است، سی ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است و غرفه دانشگاهی آستان قدس رضوی در این نمایشگاه در بخش ناشران دانشگاهی، سالن F3 واقع شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.