.

مسئول غرفه‌های آستان قدس رضوی در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران مطرح کرد؛

عرضه 670 عنوان از تازه‌‌های نشر آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران

مسئول غرفه‌های آستان قدس رضوی در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران از عرضه 670 عنوان از تازه‌های نشر مؤسسات فرهنگی و علمی آستان قدس رضوی در این نمایشگاه خبر داد.

1398/2/6 جمعه

به گزارش آستان نیوز، حسین تیموری در حاشیه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با بیان اینکه آستان قدس رضوی در 4 حوزه بزرگسالان و عمومی، کودکان و نوجوانان، دانشگاهی و زبان خارجی در نمایشگاه کتاب تهران حضور یافته است، عنوان کرد: در این نمایشگاه 670 عنوان کتاب از جدیدترین آثار و تولیدات انتشارات آستان قدس رضوی(به‌نشر)، بنیاد پژوهش‌های اسلامی، معاونت تبلیغات اسلامی، سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد، بنیاد فرهنگی رضوی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه امام رضا(ع)، مؤسسه جوانان و سایر تولیدات بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی عرضه می‌شود که از این تعداد 360 عنوان کتاب مربوط به انتشارات به‌نشر است.
معاون بازرگانی انتشارات آستان قدس رضوی با بیان اینکه آستان قدس رضوی برای دومین سال با محوریت انتشارات به‌نشر و با همکاری مؤسسات علمی و فرهنگی خود در این نمایشگاه بصورت متمرکز حضور یافته است، تصریح کرد: به منظور هم افزایی بیشتر و کاهش آسیب‌ حضورهای متفرقه، امسال نیز همچون سال گذشته آستان قدس بصورت متمرکز و با محوریت به‌نشر در این رویداد بزرگ فرهنگی کشور حضور یافته‌اند.
تیموری ابراز کرد: برای سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نشست‌های علمی مختلفی از جمله برگزاری چندین نشست علمی و رونمایی از کتاب را در نظر گرفته‎ایم.
گفتنی است، سی ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است و غرفه مرکزی آستان قدس رضوی در این نمایشگاه در محل سالن کتب عمومی، راهرو شماره 7، غرفه شماره 22 واقع شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.