.

در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صورت گرفت؛

استقبال از غرفه مرکزی انتشارات «به‌نشر» در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

غرفه مرکزی انتشارات «به‌نشر» در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با استقبال پرشور مخاطبان رو به رو شده است.

1398/2/6 جمعه

به گزارش آستان نیوز، آستان قدس رضوی در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بصورت یکپارچه و با تمام جلوه‌های علمی و فرهنگی خود در چهار غرفه حضور یافته، که غرفه مرکزی انتشارات به نشر واقع در سالن ناشران عمومی و در داخل شبستان مصلی امام خمینی(ره) با استقبال بسیار خوب دوستداران یار مهربان روبه‌رو شده است.
در این غرفه بیش از 1300 عنوان کتاب در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است که بیش از 800 عنوان آن مربوط به انتشارات به‌نشر و مابقی کتب عمومی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی است.
این غرفه در مساحتی حدود 80 مترمربع از فضا آرایی معماری اسلامی و حرم مطهر رضوی الهام گرفته و تعدادی از کارشناسان حوزه‌های مختلف کتاب، برای راهنمایی مخاطبان در محل حضور دارند.
بسیاری از بازدید کنندگان به همراه خانواده در این غرفه حضور می‌یابند، اینجا فرصتی برای آنان فراهم شده تا با خیالی آسوده از انتشاراتی مذهبی کتاب‌های مورد نظر خود و خانواده‌شان را از خیل عنوان‌های مختلف کتاب پیدا کنند.
ارائه تخفیف به مشتریان آن هم در شرایط افزایش قیمت قابل توجه کاغذ نسبت به سال گذشته، از ویژگی های این غرفه است.
گفتنی است؛ سی‌و‌دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 4 تا 14 اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 10 تا 20 میزبان علاقه‌مندان است. غرفه مرکزی آستان قدس رضوی در این نمایشگاه در محل سالن ناشران عمومی، راهرو شماره 7، غرفه شماره 22 واقع شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.