.

مدیرعامل انتشارات به‌نشر خبر داد

اهدای بیش از 19 هزار عنوان کتاب در قالب پویش «نذر کتاب» به مناطق محروم

مدیرعامل انتشارات به‌نشر از اهدای بیش از 19 هزار عنوان کتاب در قالب پویش «نذر کتاب» به کتابخانه‌های مناطق محروم کشور خبر داد.

1398/2/6 جمعه

به گزارش آستان نیوز، حسین سعیدی در حاشیه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با بیان اینکه این 19 هزار عنوان کتاب تنها از میان مخاطبان به‌نشر در مشهد طی سال 97 جمع‌آوری شده است، تصریح کرد: در این پویش مردمی، دوستداران کتاب در قالب یک نذر فرهنگی کتاب‌های خود را برای مصارفی همچون تجهیز کتابخانه‌های مناطق محروم و راه‌اندازی کتابخانه‌های سیار نذر می‌کنند.
وی با بیان اینکه شعار این پویش «می‌بخشم، پس خواهم بود» است، ادامه داد: این طرح در راستای مسئولیت اجتماعی که انتشارات آستان قدس رضوی برای خود قائل است اجرایی شده و اساس آن مشارکت مردم فرهیخته و نیک اندیش ایرانی اسلامی در توسعه کتابخوانی است.
سعیدی ابراز کرد: عموم علاقه‌مندان می‌توانند از فرصت برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای مشارکت در پویش مردمی نذر کتاب استفاده کنند و با حضور در این نمایشگاه علاوه بر خرید کتاب‌های تازه منتشر شده، کتاب‌های بلااستفاده خود را برای ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی هدیه کنند.
مدیرعامل انتشارات به‌نشر گفت: امیداریم با تشکیل کانون‌های خادمیاران عرضه و توزیع کتاب و محصولات فرهنگی در 31 استان کشور این پویش مردمی توسعه بیشتری نسبت به سال گذشته داشته باشد، پیش بینی ما این است که پویش «نذر کتاب» در سال 98 رشد قابل توجهی نسبت به سال 97 را شاهد خواهد بود.
گفتنی است، سی ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است و غرفه مرکزی آستان قدس رضوی در این نمایشگاه در محل سالن ناشران عمومی، راهرو شماره 7، غرفه شماره 22 واقع شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.