.

مدیرعامل انتشارات به‌نشر عنوان کرد:

حضور 6 گروه خرید برای تهیه منابع مورد نیاز کتابخانه‌های آستان قدس در نمایشگاه کتاب تهران

مدیرعامل انتشارات به‌نشر(آستان قدس رضوی) گفت: 6 گروه کارشناسی خرید برای تهیه منابع مطالعاتی مورد نیاز کتابخانه‌های آستان قدس رضوی در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تعیین شده‌اند.

1398/2/6 جمعه

حسین سعیدی در حاشیه بازدید از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با آستان نیوز، با بیان اینکه خرید کتب مورد نیاز سازمان کتابخانه‎ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی رضوی از نمایشگاه کتاب تهران به انتشارات به‌نشر سپرده شده است، اظهار کرد: برای این منظور 6 گروه متشکل از کارشناسان حوزه‌های مختلف علمی و آشنا به حوزه کتاب تعیین شدند.
وی با بیان اینکه برای تأمین کتب مورد نیاز کتابخانه‌های آستان قدس رضوی از نمایشگاه کتاب تهران اعتباری حدود 2 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، ابراز کرد: 3 گروه وظیفه خرید کتاب‌های عمومی و دانشگاهی از ناشران حاضر در نمایشگاه را بر عهده دارند، یک گروه مسئول خرید کتاب‌های عربی و لاتین و 2 گروه نیز عهده دار خرید منابع دیداری، شنیداری و الکترونیکی و بخش کودک و نوجوان است.
گفتنی است، سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است و غرفه مرکزی آستان قدس رضوی در این نمایشگاه در محل سالن کتب عمومی، راهرو شماره 7، غرفه شماره 22 واقع شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.