.

مدیرعامل انتشارات به‌نشر مطرح کرد:

«به‌‎نشر» به ناشری مرجع در کتب مذهبی مبدل خواهد شد

مدیرعامل انتشارات به‌نشر(آستان قدس رضوی) گفت: رویکرد ما تبدیل کردن انتشارات آستان قدس رضوی به عنوان یک ناشر مذهبی مرجع است.

1398/2/6 جمعه

به گزارش آستان نیوز، حسین سعیدی در حاشیه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با تأکید بر اینکه شناساندن به‌‎نشر به عنوان یک ناشر مذهبی هدفی جدی برای ما است، اظهار کرد: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران هم از حیث اهمیت در حوزه صنعت نشر و هم به عنوان یک رویداد مهم و بزرگ فرهنگی با تعداد بسیاری مخاطب و بازدید کننده، در کشور مورد توجه است و جزو برترین‌ نمایشگاه‌های کتاب دنیا به شما می‌رود.
وی تصریح کرد: از این رو آستان قدس رضوی به دلیل اهمیت این نمایشگاه و وظیفه‌ای که در حوزه تأثیرگذاری فرهنگی برای خود قائل است، سال‌هاست که به عنوان یک نهاد مذهبی مروج فرهنگ قرآنی و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) حضوری چشم گیر در نمایشگاه داشته است.
وی با بیان اینکه آستان قدس رضوی هنوز به عنوان ناشر کتاب شناخته نمی‌شود، اظهار کرد: ما تلاش داریم انتشارات آستان قدس را به عنوان یک ناشر مذهبی مرجع در کشور مطرح کنیم، در گذشته «به‌نشر» در موضوعات متنوعی اقدام به انتشار کتاب می‌کرد اما از دو سال گذشته 22 موضوع انتشاری خود را به 4 محور محدود کرده است.
مدیرعامل انتشارات به‌نشر معارف اسلامی، گفتمان انقلاب اسلامی، سیره اهل بیت(ع) و سبک زندگی دینی را چهار محور اصلی برای تولید کتاب در این انتشارات معرفی کرد.
گفتنی است، سی ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است و غرفه مرکزی آستان قدس رضوی در این نمایشگاه در محل سالن کتب عمومی، راهرو شماره 7، غرفه شماره 22 واقع شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.