.

به همت انتشارات آستان قدس رضوی(به‌نشر) صورت گرفت؛

عرضه تازه‎های آثار ادبی دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب تهران

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی(به‌نشر) از عرضه تازه‌های نشر این مؤسسه در حوزه ادبیات دفاع مقدس همزمان با برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران خبر داد.

1398/2/6 جمعه

به گزارش آستان نیوز، حسین سعیدی در حاشیه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در این رابطه گفت: ادبیات دفاع مقدس از جمله موضوعاتی است که طی سال‌های اخیر انتشارات به‌نشر بصورت جدی به آن ورود کرده است و امسال در نمایشگاه کتاب تهران برای مخاطبان و علاقه‌مندان در گروه‌های سنی بزرگسال و کودک و نوجوان آثار متنوعی را ارائه کرد.
وی افزود: «روطه؛ جبهه‌ای به عرض 10 متر» نوشته احمد طاووسی، «مرد قورباغه‌ای»، «آرزوی چهارم»، «پل جغاتو» از مجموعه روزهای جنگ و «خبر ناگهان پخش شد» از مجموعه اشعار انقلاب سروده سیدسعید‌ هاشمی از دیگر آثار به‌نشر با موضوع فرهنگ و گفتمان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است که در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است.
وی با بیان اینکه کتاب «به وقت اردیبهشت» از دیگر آثار به‌نشر در نمایشگاه کتاب تهران است، ادامه داد: این کتاب به قلم «مریم عرفانیان» و از مجموعه کتاب‌های «شهدای مدافع حرم» به‌نشر است که نویسنده در آن داستان زندگی شهید «حسن قاسمی دانا»، از شهدای مدافع حرم را در قالب 19 داستان روایت می‌کند.
سعیدی تصریح کرد: مجموعه کتاب‌های «روزهای جنگ» و «قصه‌های جنگ» در بخش گروه سنی کودک و نوجوان از دیگری ارمغان‌هایی بوده که به‌نشر در حوزه دفاع مقدس با خود به سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران آورده است.
یادآور می‌شود؛ سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 4 تا 14 اردیبهشت ماه با حضور ناشران داخلی و خارجی در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است و انتشارات آستان قدس رضوی در چهار غرفه و با 2 هزار و 400 عنوان کتاب در این نمایشگاه حضور فعال دارد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.