.

بنیاد پژوهش‌های اسلامی با 900 عنوان کتاب به نمایشگاه کتاب تهران قدم گذاشت

بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در دو بخش عمومی و عربی با حدود 900 عنوان کتاب پا به سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گذاشته است.

1398/2/7 شنبه

به گزارش آستان نیوز، بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی افزون بر عرضه آثار خود در بخش عربی، در سالن ناشران عمومی نیز در 2 غرفه به‌نشر و بنیاد پژوهش‌ها آثار خود را در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران برای مخاطبان به نمایش گذاشته است.
تعداد 110 عنوان کتاب در 240 جلد در غرفه زبان عربی و 470 عنوان کتاب در 700 جلد در غرفه سالن عمومی بنیاد پژوهش‌های اسلامی در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است که از این تعداد 116 عنوان مربوط به تازه‌های نشر این بنیاد است، همچنین بیش از 300 عنوان کتاب از این مرکز علمی و پژوهشی در غرفه مرکزی انتشارات به‌نشر به مخاطبان و علاقه‌مندان عرضه می‌شود.
غرفه سالن عمومی این بنیاد با مساحتی در حدود 27 متر مربع با موضوعاتی همچون علوم قرآنی، حدیث، فقه و اصول، اقتصاد اسلامی، تاریخ و سرگذشت‌نامه‌ها، سیر انبیاء و امامان، ادب عربی، کلیات و تازه‌های نشر، میزبان بازدید کنندگان است. فضای این غرفه با الهام از معماری اسلامی آراسته شده و تعدادی از پژوهشگران بنیاد، برای راهنمایی مخاطبان در محل حضور دارند.
غرفه زبان عربی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی نیز در سالن ناشران خارجی و در فضایی به مساحت 20 متر مربع واقع شده، در این غرفه 36 عنوان از تازه‌های نشر بنیاد در معرض دید علاقه‌مندان به حوزه علوم اسلامی قرار گرفته است.
سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است و انتشارات آستان قدس رضوی در چهار غرفه و با 2 هزار و 400 عنوان کتاب در این نمایشگاه حضوری فعال دارد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.