.

مسئول امور خادمیاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران مطرح کرد؛

خدمت‌رسانی 1500خادمیار رضوی به مردم سیل‌زده مازندران/ جذب و ساماندهی 15000 خادمیار

مسئول امور خادمیاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران گفت: این نمایندگی در قالب طرح خدمت‌رسانی به مردم، بیش‌از 1500 خادمیار رضوی مستقر در شهرستان‌های استان را ساماندهی و به مناطق سیل‌زده اعزام کرده است.

1398/2/8 يكشنبه

پیمان باباگلزاده در حاشیه اولین نشست مسئولان حوزه خادمیاری استان‌های آستان قدس در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز با اشاره به اینکه طرح خادمیاران رضوی طی یک سال گذشته به صورت ابتدایی، مقدماتی و توجیهی در قالب ثبت‌نام، جذب و شروع به فعالیت کرد، گفت: برپایی این نشست، طرح خادمیاران رضوی را به گام دوم یعنی عرصه عملیاتی و کیفی سازی وارد کرد و مسئولان حوزه خادمیاری استان‌ها در این نشست، به بیان نکاتی در طرح خادمیاران اشاره و مسئولان مرکز خادمان آستان قدس رضوی برنامه‌های سال جدید را ارائه کردند.
مسئول امور خادمیاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران با بیان این مطلب که به همت این نمایندگی از زمان تأسیس تا کنون بیش‌از 15000خادمیار رضوی از سطح استان جذب شده‌اند، افزود: ما از این ظرفیت در امدادرسانی به مردم مناطق سیل‌زده استان مازندان به صورت کاملا کاربردی بهره‌گیری کردیم.
باباگلزاده به مجموعه اقدامات دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران با محوریت خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده این استان اشاره و بیان کرد: خادمیاران رضوی این استان از اوایل وقوع سیل ‌در شهرستان‌های سوادکوه، نکا و سیمرغ با امکانات کافی و اقلام ضروری به مناطق سیل‌زده اعزام شدند.
وی ادامه داد: این نمایندگی در قالب طرح خدمت‌رسانی به مردم ، بیش‌از 1500 خادمیار رضوی مستقر در این استان را ساماندهی و به کارگیری کرد و در همین راستا بیش‌از 700 میلیون تومان کمک‌های نقدی توسط این خادمیاران جمع آوری و به مناطق سیل‌زده استان ارسال شد.
مسئول امور خادمیاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران اضافه کرد: خادمیاران رضوی شهرستان‌های استان مازندران اکنون توسط دفتر نمایندگی به صورت کاملا تخصصی و عمومی در قالب گروه‌های مختلف دسته‌بندی شده‌اند تا هر کدام در تاریخی مشخص به صورت نوبتی و منظم به مناطق سیل‌زده استان برای خدمت‌رسانی اعزام شوند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.