.

به همت به‌نشر صورت می‌گیرد،

ارائه جدیدترین آثار مصطفی جمشیدی در نمایشگاه کتاب تهران

سه رمان جدید مصطفی جمشیدی، داستان‌نویس برجسته کشور توسط به‌نشر در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.

1398/2/8 يكشنبه

به گزارش آستان‌نیوز، رمان‌های «دشت یاغی‌ها»، «سفرنامه جن» و «تیغ و تاج» از جدیدترین آثار مصطفی جمشیدی است که توسط به‌نشر منتشر شده و به سی‌و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران راه یافته است.
«سفرنامه جن» روایت‌گر دوران انتقال قدرت از قاجاریه به پهلوی است. در این رمان حکایت مهندسی را می‌خوانیم که در نواحی مرکزی به قول چند حاکم اطمینان کرده و به دنبال ساخت پلی است.
رمان «دشت یاغی‌ها» نیز داستان جوانی است که در فضای دوران ستم‌شاهی گرفتار دزدان و ظالمان می‌شود.
«تیغ و تاج» از دیگر رمان‌های انقلابی مصطفی جمشیدی است که با استقبال گسترده مردم توسط به‌نشر چندین نوبت تجدید چاپ شده است. این رمان کوششی در بازآفرینی خشونت ساواک برای سرکوب انقلابیون است.
نویسنده در این رمان به روایت زندگی یک مامور ساواک به نام تیمور نوردلگشا می‌پردازد که زندگی خانوادگی مناسبی ندارد و تحت پوشش گارسن در یک رستوران به رصد فعالیت‌های مبارزان علیه رژیم ستمشاهی می‌پردازد. رستورانی که در پایان به خشم انقلابیون دچار شده و توسط آن‌ها در یک درگیری تخریب و به آتش کشیده می‌شود.
گفتنی است، آستان قدس رضوی در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور متمرکزی با محوریت به‌نشر دارد، به‌نشر به عنوان یکی از بزرگترین ناشران شرق کشور، مجموعه‌ای از جدیدترین آثار خود را در حوزه‌های مختلف کودک و نوجوان، عمومی و بزرگسال در معرض دید علاقه‌مندان و مخاطبان قرار داده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.