.

ارائه ۱۵ رمان جدید به‌نشر در نمایشگاه کتاب تهران

همزمان با سی‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به‌نشر از ۱۵ رمان جدید رونمایی می‌کند.

1398/2/8 يكشنبه

مدیرعامل به‌نشر در گفتگو با آستان‌نیوز گفت: در این دوره از نمایشگاه 15 رمان بزرگسال به‌نشر در موضوعات معارف اسلامی، سنت و سیره اهل بیت(ع)، گفتمان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و سبک زندگی اسلامی از نویسندگان برجسته کشور رونمایی خواهد شد.
حسین سعیدی افزود: برای اولین بار ۳ اثر جدید سعید تشکری با موضوع انقلاب اسلامی و سبک زندگی رضوی با عنوان «اوسنه‌ی گوهرشاد»، «آبی‌ها» و «موقف» در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.
وی ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه دو رمان «آدم‌های غلط» و«درسال‌های دور» نوشته حسن احمدی، نویسنده برجسته حوزه کودک و نوجوان عرضه می‌شود.
مدیرعامل به‌نشر از رونمایی کتاب «خلوت مدیر» نوشته علی‌اکبر والایی خبر داد و گفت: این اثر داستانی از فراز و نشیب‌های مبارزات یک مدیر انقلابی است که جشن امضای این اثر با حضور علاقه‌مندان ، ۱۲ اردیبهشت در سی‌ و دومین نمایشگاه کتاب تهران برگزار خواهد شد.
سعیدی رمان «هم قسم» را یکی دیگر از رمان‌های تازه منتشر شده به‌نشر عنوان کرد و افزود: این اثر نوشته عبدالقدوس الامین است که توسط احمد نطنزی ترجمه شده و به شرح زندگی و خاطرات ام یاسر، همسر شهید سید عباس موسوی دبیرکل پیشین حزب‌الله لبنان می‌پردازد.
سعیدی یادآور شد: مجموعه ‌کتاب‌های «قصه‌های امام خمینی(ره)»، «روایت معتبر»، «شاه فراری شده»، «قصه‌های احکام»، «قصه‌های جنگ» ،«روزهای جنگ»، «در هوای انقلاب» نیز از دیگر آثاری است که در طول زمان برگزاری نمایشگاه با حضور نویسندگان رونمایی می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.