.

جدیدترین اثر انقلابی به‌نشر پس از 10 سال پژوهش ارائه شد،

عرضه مجموعه 15 جلدی «یک روایت معتبر» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مجموعه 15 جلدی «یک روایت معتبر» به همت انتشارات به‌نشر در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی شد.

1398/2/8 يكشنبه

مدیرعامل انتشارات به‌نشر در این باره گفت: گفتمان انقلاب اسلامی و اشاعه و بیان ارزش‌های آن یکی از سرفصل‌های اصلی تولید کتاب در به‌نشر است که این انتشارات به صورت جدی آن را دنبال می‌کند.
حسین سعیدی افزود: به‌نشر در سال‌های اخیر توانسته آثاری را در زمینه تاریخ انقلاب، ادبیات انقلاب اسلامی ویژه قشر جوان و دانشجو متفاوت با سایر کتاب‌های منتشر شده ناشران سطح کشور با نگاهی به روایات به صورت آثاری داستانی منتشر کند که از میان می‌توان به مجموعه «یک روایت معتبر» اشاره کرد.
وی با اشاره به اینکه مخاطب اصلی این اثر جوانان ایران زمین، دانشجویان و عموم مردم هستند که می‌کوشند هر چه بیشتر در مورد انقلاب اسلامی ایران و آرمان‌های آن بدانند، افزود: «یک روایت معتبر» مجموعه بازخوانی روایت اشخاص، وقایع و اماکن ویژه و مهم مرتبط با تاریخ انقلاب اسلامی است که به کوشش جمعی از نویسندگان انقلابی به نگارش درآمده است.
به گفته سعیدی، مجموعه «یک روایت معتبر»، روایت روزها و سال‌هایی است که بر مردمان میهمن ما گذشته است، گذشته‌هایی که مرور آن چراغ روشنگر راه آینده، راه اهتزاز پرچم اسلام بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری است.
وی با اشاره به تولید ۱۵ جلد کتاب در مجموعه «یک روایت معتبر» افزود: این مجموعه ماحصل ۱۰ سال تلاش و کوشش برای تولید آثار انقلابی است، قرار است تعداد عناوین این کتاب به ۴۰ جلد برسد که تاکنون ۱۵ جلد آن منتشر شده است و در نمایشگاه کتاب تهران در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
وی تصریح کرد: «روایت معتبر درباره‌ي حزب توده»، «يك روايت معتبر درباره‌ي شهيد محلاتي»، «يك روايت معتبر درباره‌ي مدرسه شهيدين»، «يك روايت معتبر درباره‌ي همه پرسي دوازدهم فروردين»، «يك روايت معتبر درباره‌ انفجار دفتر نخست وزيري»، «يك روايت معتبر درباره‌ غائله 6 بهمن آمل»، «يك روايت معتبر درباره‌ي روابط ايران و مبارزان فلسطيني» از جمله عناوین منتشر شده این مجموعه است.
سعیدی کتاب‌های «يك روايت معتبر درباره‌ شعارهاي طنزآميز ايام انقلاب»، «يك روايت معتبر درباره‌ حسينيه ارشاد»، «يك روايت معتبر درباره‌ي مدرسه رفاه»، «يك روايت معتبر درباره‌ي كميته مشترك ضد خرابكاري»، «يك روايت معتبر درباره‌ي انقلاب سفيد»، «يك روايت معتبر درباره‌ ماموريت هاي زر در ايران» و «يك روايت معتبر درباره‌ي قيام ۲۹ بهمن مردم تبريز» را از دیگر عناوین منتشر شده این مجموعه کتاب عنوان کرد.
وی ادامه داد: این آثار به قلم نویسندگان برجسته دینی و انقلابی کشور از جمله معصومه آجرلو، سعید زاهدی، زهرا نبوی، امیرحسین حسینی، رخساره ثابتی، کیوان امجدیان، حسین یحیوی، سنا شایان، محمد رضاپور، امید مهدی نژاد، علی موسوی وهاجر صدر هاشمی به نگارش درآمده است.
مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی)یادآور شد: هر یک از عناوین مجموعه «یک روایت معتبر» همزمان با آغاز پنجمین دهه انقلاب شکوهمند اسلامی در قطع رقعی کوتاه با شمارگان بالغ بر هزار نسخه منتشر شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.