.

مجموعه کتاب «شاه فراری شده» در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد

مجموعه ۱۲ جلدی «شاه فراری شده» یکی از تازه‌های انتشارات آستان قدس رضوی در سی‌ و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی شد.

1398/2/8 يكشنبه

به گزارش آستان‌نیوز، مجموعه 12 جلدی «شاه فراری شده» روایتی از وقایع انقلاب اسلامی با زبانی کودکانه است که به قلم مجید ملامحمدی به نگارش درآمده است.
در بخش‌های از این کتاب خاطرات کودکی نویسنده از دوران ظلم و ستم شاهنشاهی و پیروزی انقلاب اسلامی از زبان یک کودک برای کودکان بازگو می‌شود و یادآور اتفاقاتی است که در آن دوران در شهر اشتهارد زادگاه نویسنده روی داده و مبتنی بر واقعیت است.
«آن روز قلۀ دماوند گریه کرد»، «اسم اینجا سیاه‌چال است»، «من به دیدن شاه نمی‌روم»، «ننه جان در زندان شاه»، «شاهنشاه و ملاقۀ ننه جان»، «ننه جان به آسمان رفته»، «آب خنک شاهنشاه»، «بوی گلابی‌های آقا جان»، «شاهی که شاخ داشت»، «بابا را به درياچۀ نمك انداخته اند»، «درخت سيبي كه با امام دوست بود» و «هواپيمايي كه فرشته‌ها همراهش بودند» عناوین این مجموعه را تشکیل می‌دهند که هر یک از کتاب‌های این مجموعه 12 جلدی در 16 صفحه، با قطع رحلی کوتاه و با تیراژ دو هزار نسخه به صورت مصور توسط به‌نشر( انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.