.

حمید‌رضا نویدی مهر مطرح کرد،

یکی از اهداف حضور در نمایشگاه کتاب دسترسی دانشجویان به آثار دانشگاهی است

مدیر انتشارات و نشریات دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) یکی از اهداف حضور در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را دسترسی بهتر تمامی دانشجویان به آثار این دانشگاه دانست.

1398/2/9 دوشنبه

حمید‌رضا نویدی مهر در حاشیه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌و‌گو با آستان ‌نیوز اظهار کرد: این دانشگاه ضمن حضور فعال و مستمر در نمایشگاه کتاب تهران توانسته است در مجموع 50 اثر اعم از آثاری که در 5 سال اخیر منتشر شده و آثاری که در چاپ‌های بعدی تولید شده را در معرض دید عموم قرار دهد.
وی همچنین به دیگر اهداف حضور در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: رویکرد ما از حضور در نمایشگاه این است که اثار انتشارات دانشگاه امام رضا(ع) در بهترین ویترین این نمایشگاه عرضه شود و در معرض دید همگان قرار گیرد.
مدیر انتشارات و نشریات دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: این دانشگاه در راستای حضور موثر در برنامه‌ها و فعالیت‌های علمی نمایشگاه کتاب دو برنامه اجرا کرده است که رونمایی از کتاب «در آستان هشتمین خورشید» و برگزاری نشست تخصصی با عنوان «تهدیدات و الزام‌های چاپ و انتشار کتاب‌های دانشگاهی» از جمله این برنامه‌ها است.
وی خاطرنشان کرد: نشست تخصصی «تهدیدات و الزام‌های چاپ و انتشار کتاب‌های دانشگاهی»، در سالن نشست‌های علمی سرای اهل قلم ناشران دانشگاهی، با هدف طرح مسائلی پیرامون چاپ آثار دانشگاهی و گفت‌وگوهای علمی مرتبط با این موضوع برگزار شد.
نویدی مهر به موضوع کتاب تازه منتشر شده این دانشگاه با عنوان «در آستان هشتمین خورشید» اشاره کرد و افزود: در این اثر که برای عموم مخاطبان به ویژه جامعه علمی، دانشگاهی و حوزوی به نگارش در آمده است تلاش شده با تکیه بر منابع اصیل و متقن، مهم‌ترین پرسش‌ها در سیره، زندگی و معارف امام رضا‌(ع)، حیات علمی، دانش گستری و مناظرات ایشان، سیره سیاسی و اجتماعی، حیات جامعه اسلامی در زمان ایشان و آثار و برکات مادی و معنوی حضرت در جهان اسلام و جهانیان، منشور زندگی در آموزه‌های امام و همچنین آثار زیارت حضرت با گفتاری عاری از ابهام و ایهام پاسخ داده شود.
وی همچنین ادامه داد: امیدواریم با حضور در این نمایشگاه بتوانیم به اهداف مورد نظر خود برسیم و مجموعه موسسات و مراکز علمی آستان قدس رضوی نیز موفق شوند با شرکت در بزرگترین رویداد فرهنگی کشور اتفاقات، رخدادها و پیشرفت‌های موثر در عرصه تولید کتاب را در معرض دید هم‌وطنان قرار دهند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.