.

مسئول غرفه دانشگاه علوم اسلامی رضوی در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد:

عرضه جدید‌ترین آثار دانشگاه علوم اسلامی رضوی در نمایشگاه کتاب تهران

مسئول غرفه دانشگاه علوم اسلامی رضوی در نمایشگاه کتاب تهران گفت: 70 عنوان کتاب از جدید‌ترین آثار دانشگاه علوم اسلامی رضوی در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌شود.

1398/2/9 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، علی جانفزا در حاشیه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: دانشگاه علوم اسلامی رضوی امسال نیز مثل هر سال در بخش دانشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور پیدا کرده و جدیدترین آثار خود را به مخاطبین ارائه می‌دهد.
وی افزود: دانشگاه علوم اسلامی رضوی طی سال‌ها فعالیت نشر تا کنون بیش از 120 عنوان کتاب منتشر کرده است که با تأکید بر عرضه کتاب‌های جدید 70 عنوان کتاب از تازه‌ترین آثار این دانشگاه را در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌کنیم.
مسئول غرفه دانشگاه علوم اسلامی رضوی در نمایشگاه کتاب تهران گفت: کتاب‌های عرضه شده بیشتر در زمینه‌های الهیات و معارف اسلامی، علوم قرآن و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، گرایش‌های مختلف رشته حقوق و اقتصاد اسلامی است.
وی تصریح کرد: دانشگاه علوم اسلامی رضوی 6 عنوان مجله علمی دارد که از این تعداد 4 مجله علمی پژوهشی و 2عنوان مجله علمی ترویجی است.
جانفزا افزود: اخیرا‌ 5 عنوان کتاب جدید در زمینه‌های مختلف منتشر کردیم که یا به صورت پروژه علمی بوده که تعریف شده یا آثاری بوده که دانش‌آموختگان دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری منتشر کردند و یا طرح‌های پژوهشی بوده که اعضای هیئت علمی اجرا کردند.
وی گفت: همچنین در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تعدادی از آثار جدید دانشگاه علوم اسلامی رضوی رونمایی می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.