.

رونمایی از 80 اثر بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران

مسئول غرفه بنیاد پژوهش های اسلامی در سالن ناشران عمومی نمایشگاه کتاب گفت: از 80 اثر بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.

1398/2/9 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، میثم محتاجی در حاشیه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به عنوان تکیه‌گاه پژوهشی این آستان مقدس امسال نیز با حضور در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران علاوه بر عرضه آثار خود در بخش عربی، در سالن ناشران عمومی نیز آثار خود را به مخاطبین عرضه می‌کند.
وی افزود: بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی امسال در بخش عمومی غرفه‌ای به مساحت 27 متر را به خود اختصاص داده و با ارائه 470 عنوان کتاب در 700 جلد با شمارگان بیش از 7هزار نسخه در نمایشگاه کتاب تهران حضور پیدا کرده است.
محتاجی ادامه داد: غرفه زبان عربی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی نیز در سالن ناشران خارجی و در فضایی به مساحت 20 متر مربع واقع شده، در این غرفه 36 عنوان از تازه‌های نشر بنیاد به نمایش گذاشته شده است.
وی گفت: 80 عنوان از آثار سال 97 بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه امسال نیز بنیاد مانند سال‌های گذشته از استقبال بسیار خوب مخاطبین برخوردار است، افزود: 36 عنوان اثر هم به زبان عربی در بخش ناشران خارجی رونمایی و به مخاطبان و علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی عرضه می‌شود.
یاد‌آوری می‌شود؛ سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 4 تا 14 اردیبهشت ماه سال جاری در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.