.

سید حسین شادمن خبر داد؛

استقبال خوب ناشران عرب‌زبان از جدیدترین آثار بنیاد پژوهش‌های اسلامی

مسئول غرفه زبان عربی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران از استقبال خوب ناشران کشورهای عرب‌زبان از جدیدترین آثار این مجموعه خبر داد.

1398/2/9 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، سید حسین شادمن در حاشیه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ابراز کرد: مجموع 140 عنوان کتاب در بخش ناشران خارجی از سوی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی عرضه شده است که از این تعداد 15 عنوان در سال جدید چاپ شده و ناشران عرب زبان از کشورهایی همچون لبنان‌، مصر، عراق، سوریه و... استقبال خوبی از این آثار کردند.
وی گفت: 800 عنوان کتاب با موضوعات مختلف در غرفه عمومی ارائه شده است که برخی از این آثار مثل کتاب المعجم که به صورت دوره‌ای چاپ می‌شود، سی و هفتمین جلدش در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به مخاطبین عرضه می‌شود.
شادمن افزود: یک سری کتاب مثل اصول نقد حدیث و معجم‌العناوین الکلامیه از جدید‌ترین آثار بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی است که امسال چاپ شده و از استقبال خوب ناشران عربی کشورهای مصر، لبنان، سوریه و عراق برخوردار شده است.
وی گفت: از سوی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی 60 کارتن کتاب برای غرفه عربی در نظر گرفته شده بود که تا به حال 40 کارتن آن به فروش رسیده است.
شادمن افزود: کتاب‌های «اصول نقد حدیث»، «لطائف‌التفسیر»، «معجم‌العناوین الکلامیه والفلسفیه»، «شرح‌ المصطلحات الکلامیه»، «شرح المصطلحات الفلسفیه» و «مناهج‌الفقهاء فی علم‌الرجال و دورها فی‌الفقه» از پرفروش ترین این کتاب‌ها است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.