.

«به سفارش مادرم» در صدر پرفروش‌های کتاب به‌نشر در نمایشگاه کتاب تهران

رمان «به سفارش مادرم» پرفروش‌ترین اثر به‌نشر در بخش عمومی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شد.

1398/2/9 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، در کتاب «به سفارش مادرم» نوشته احسان حسینی نسب ۲۳ روایت داستان‌گونه ازمشاهدات نویسنده پیرامون زائران، موکب‌داران و خانواده‌های شرکت کننده در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی، با ملیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف ارائه شده و حاوی مجموعه‌ای از تصاویر مستند پیاده‌روی زائران اربعین حسینی از وهب رامزی، عبدالمجید قوامی، روح الله خسروی و شهره بهرامی است.
این کتاب به سفارش مجموعه هنری خیمه توسط به‌نشر همزمان با اربعین سال ۱۳۹۷ منتشر شد و در بازه زمانی کوتاه در ۵ هزار نسخه و قطع وزیری به چاپ چهارم رسید.
مجموعه 8 جلدی کتاب‌های «زندگی پر افتخار» نوشته محمد محمدی اشتهاردی از دیگر آثار پرفروش به‌نشر در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است، این اثر با زبانی ساده و روان به بررسی جنبه‌های آموزشی و تربیتی زندگی اصحاب خاص پیامبر گرامی اسلام(ص) و امامان معصوم(ع) می‌پردازد.
«بلال حبشی؛ نخستین موذن اسلام»، «ابو ایوب و ابو دجانه انصاری؛ الگوی مقاومت»، «کمیل و حبیب بن مظاهر؛ شهیدان وارسته»، «جابربن عبدالله انصاری؛ پاسدار حکومت صالحان»، «عمار یاسر؛ شهید94 ساله»، «حضرت ابوطالب؛ عموی پیامبر اسلام»، «حمزه و جعفر؛ دو شهید ممتاز» و «مالک اشتر؛ قهرمان قهرمانان» از جمله عناوین مجموعه «زندگی پر افتخار» است.
کتاب «سید بغداد» نوشته «محمد طعان»را می‌توان از دیگر آثار پرفروش بخش عمومی به‌نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) در نمایشگاه کتاب تهران عنوان کرد که توسط محمدرضا شیخی محمدی ترجمه شده است.
موضوع این کتاب روایت زندگی یک سرباز آمریکایی به نام جیمی است که برای جنگ به عراق می‌رود و در فواصل جنگ در جستجوی حقیقت با روحانی سید عراقی روبه‌رو می‌شود و به اسلام و شخصیت امام حسین(ع) علاقه‌مند می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.