.

مدیر نمایندگی آستان قدس در اصفهان:

400 پزشک خادمیار اصفهانی مشغول خدمت رسانی به اقشار محروم هستند

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان از ثبت نام 600 پزشک اصفهانی در سامانه سامانه خادمیاران رضوی خبر داد و گفت: از این تعداد 400 پزشک مشغول خدمت رسانی به اقشار محروم هستند.

 1398/2/19 پنجشنبه
  
2019-05-09T21:40:29+04:30

به گزارش آستان نیوز، طی آیینی حجت الاسلام ابوالفضل کلثومی به عنوان رابط خادمیاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی درشهرستان نطنز معرفی شد.
سید رضا مرتضوی، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان در این مراسم با اشاره به ثبت نام 260 هزار خادمیار امام رضا(ع) در سامانه خادمیاری رضوی در کشور گفت: سهم استان اصفهان در این طرح رضوی تاکنون 15 هزار خادمیار بوده است.
وی افزود: برای ساماندهی و توسعه جریان خادمیاری رضوی در استان اصفهان در حال تاسیس کانون های مرکزی خادمیاری در شهرستان های مختلف استان هستیم.
مرتضوی ادامه داد: قرار است در هر شهرستان کانون‌های 26 گانه‌ای راه اندازی تا قریب 120 خدمت تعریف شده در راستای گسترش فرهنگ و سیره رضوی و خدمت رسانی به اقشار مستضعف را به مرحله انجام برسانند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان در پایان گفت: 600 پزشک و 500 معلم اصفهانی هم اکنون در کانون‌های خادم‌یاری سلامت و آموزش ثبت نام کرده که در حال مشغول خدمت رسانی به اقشار محروم هستند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.