.

مراسم احیاء شب نوزدهم ماه رمضان در حرم مطهر رضوی آغاز شد

مراسم احیاء شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با محوریت صحن جامع رضوی در حرم مطهر امام رضا(ع) آغاز شد.

1398/3/3 جمعه

به گزارش آستان نیوز، در آستانه شب نوزدهم ماه مبارک رمضان صد‏ها هزار مسلمان عاشق از اقصی نقاط کشور ساعاتی قبل از اذان مغرب در حرم مطهر رضوی حضور به هم رساندند تا روزه خویش را در حرم مطهر رضوی افطار کنند و از برنامه نماز جماعت باشکوه حرم رضوی بهرمند شوند.
عموم زائران پس از اقامه نماز مغرب و عشاء مشغول به افطاری شدند و هم اکنون نیز با نظم بخشی خادمان بارگاه منور رضوی مراسم شب قدر با شکوه و در فضای معنوی غیر قابل توصیفی آغار شد.
در ابتدای این مراسم سینا فتحی از قاریان نوجوان حرم مطهر رضوی به قرائت آیات 16 تا 26 سوره مریم پرداخت و پس از آن نوای صلوات خاصه حضرت رضا(ع) با صدای مرحوم انصاریان در حرم طنین انداز شد.
در ادامه نیز نماهنگ سخنان مقام معظم رهبری درباره فتح خرمشهر پخش شد و پس از آن علیرضا دلبریان به بیان مباحثی درباره آزاد سازی خرمشهر و رضا خاکسای در راستای شب قدر و گام دوم انقلاب به شعرخوانی خواهند پرداخت.
بر اساس این گزارش تا دقایقی دیگر دعای جوشن کبیر با نوای حجت الاسلام والمسلمین شجاع و مهدی سروری قرائت می‌شود و ساعت 23:45 آیت الله علم الهدی به ایراد سخنرانی و اجرای برنامه قرآن به سر می‌پردازد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.