.

در مراسم احیاء شب نوزدهم حرم مطهر رضوی عنوان شد:

نقش همسران شهدا و رزمندگان هرگز نباید فراموش شود

روایت‌گر هشت سال دفاع مقدس گفت: نقش همسران شهدا و رزمندگان هرگز نباید فراموش شود، اگر ایشان پا به‌ پای همسرشان نبودند رزمندگان نمی‌توانستند در میدان جنگ علیه دشمن بجنگند.

1398/3/3 جمعه

به گزارش آستان نیوز، علیرضا دلبریان در ویژه برنامه «روایت‌گری یاد و خاطره شهدا» که در مراسم احیاء شب نوزدهم حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به اینکه رسیدن به لقاء الله هدف اصلی همه مردم از شرکت در مراسم شب قدر است، عنوان کرد: شهدای عزیز که باعث آزادی خرمشهر شدند به خدای متعال توکل کرده و جان خود را در راه خدا دادند و راه صد ساله را یک شب رفتند.
روایت‌گر هشت سال دفاع مقدس ابراز کرد: صدام به خیال باطل خویش نیت داشت برای همیشه در خرمشهر بماند ولی توسط همین جوانان غیور وطن از ایران خارج شد، جوانانی که بدون تکبر و ریا پای انقلاب و راه امام راحل ایستادند.
وی افزود: شهدا تمام مال و اموال خویش را رها کردند، حتی فرزند تازه به دنیا آمده خویش را در آغوش مادران‌شان گذاشتند و برای جنگ با دشمن هشت سال به جبهه‌ها رفتند.
وی با اشاره به اینکه روحیه مقاومت هرگز خاموش نخواهد شد و تا آزادی فلسطین دست از مستکبران بر نمی‌داریم، عنوان کرد: شهدای عزیز ما در جبهه‌ها پیوسته به دنبال معنویت بودند، اینکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند «خرمشهرها در راه داریم» فقط به وسیله خلوص نیت و پیروی از راه شهدا امکان پذیر است.
دلبریان خاطرنشان کرد: شهدا درس ولایتمداری، جوانمردی، رفاقت، از خود گذشتگی و ایثار به همه ملت ایران دادند، حال اکنون نوبت درس پس دادن ماست.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.