.

حضور فعال شرکت بتن و ماشین قدس رضوی در پروژه احداث زائر‌شهر رضوی

مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی از حضور فعال این شرکت در پروژه زائر‌شهر رضوی خبر داد.

1398/3/12 يكشنبه

محمود عیدی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد : این پروژه در راستای خدمت به زائر و اسکان ارزان قیمت زائران با توجه به مفاد ابلاغی رهبر معظم انقلاب در حال انجام است.
وی ادامه داد : کارفرمای این پروژه، معاونت فنی و موقوفات آستان قدس رضوی است و شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی به عنوان پیمان‌کار فعالیت می‌کند.
مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی درباره موارد پیمان این قرار‌داد و اقدامات این شرکت گفت: آماده‌سازی و احداث خیابان‌های زائرشهر رضوی یکی از بخش‌های در دست اقدام این شرکت بوده که اکنون به پایان رسیده است.
عیدی ادامه داد: مبلغ قرار داد این بخش بیش از 26 میلیارد و 595 میلیون ریال بوده است‌‌.
وی افزود : ضمن اینکه در آماده‌سازی و احداث خیابان‌های زائرشهر رضوی مقدار 14 هزار مترمکعب بتن تولیدی شرکت بتن و ماشین قدس رضوی مصرف شده است.
مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی با اشاره به پیشرفت 34 درصدی تکمیل ساختمان‌های 15 بلوک زائر‌شهر رضوی گفت: مبلغ اولیه آن نیز 176 میلیارد و 256 میلیون ریال بوده است‌.
عیدی ادامه داد: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، این بخش تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.
وی یکی دیگر از بخش‌های در دست اقدام شرکت بتن و ماشین قدس رضوی در این پروژه را عملیات احداث ابنیه و محوطه زائر‌شهر رضوی عنوان کرد و مبلغ این قرارداد را بالغ بر 55 میلیارد و 371 میلیون ریال بیان نمود‌. 
مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی ادامه داد: این بخش از پروژه زائر شهر رضوی نیز در حال حاضر 39 درصد پیشرفت داشته است.
عیدی از استفاده محصولات تولیدی این شرکت در پروژه زائر شهر رضوی سخن گفت و تصریح کرد: شرکت بتن و ماشین قدس رضوی در مجموع بخش‌های آماده‌سازی و احداث خیابان‌ها، تکمیل و احداث 15 بلوک از ساختمان‌ها و همچنین عملیات احداث ابنیه و محوطه‌سازی زائر‌شهر رضوی، تا کنون مقدار 10 هزار و 671 متر مکعب بتن با عیار‌های مختلف سیمان مصرف کرده است‌.
وی ادامه داد‌: همچنین مقدار 26 هزار و 650 متر مربع هبلکس مصرف و 25 هزار و 286 متر مکعب مصالح شنی در سایز‌های مختلف در این بخش‌ها مورد استفاده قرار گرفته شده است‌.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.