.

ناصر سرگلزایی خبر داد؛

آمادگی کامل پایگاه‌های اورژانس حرم رضوی در روز عید فطر

مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از آمادگی کامل پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی(اورژانس) بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) برای خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران در مراسم نماز عید فطر خبر داد.

1398/3/14 سه‌شنبه

دکتر ناصر سرگلزایی در گفت‌وگو با آستان نیوز ابراز کرد: به همت مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی تعداد پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی این آستان ملکوتی در مراسم نماز عید فطر حرم مطهر رضوی با توجه به حضور گسترده مردم خداجوی مشهدمقدس و زائران در این مراسم و در راستای ایجاد آرامش و حفظ سلامتی نمازگزاران افزایش می‌یابد.
وی به فعالیت 11 پایگاه ثابت فوریت‌های پزشکی حرم مطهر رضوی در زمان اقامه نماز عید فطر اشاره و اضافه کرد: همچنین حدود 15 پایگاه سیار فوریت‌های پزشکی به منظور ارائه خدمات به بیماران اورژانسی در زمان اقامه نماز عید فطر در گوشه و کنار اماکن متبرکه این آستان مقدس برپا خواهد شد.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی با تأکید بر فعالیت آمبولانس‌های این مؤسسه در صحن و سرای رضوی گفت: نیروهای پایگاه‌های ثابت فوریت‌های پزشکی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) در صحن‌ها و رواق‌های مختلف مانند صحن جمهوری اسلامی، صحن آزادی، صحن جامع رضوی و صحن انقلاب اسلامی نیز تقویت خواهد شد.
سرگلزایی از پایگاه فوریت‌های پزشکی صحن هدایت حرم مطهر رضوی به عنوان یک مرکز مجهز اورژانس نام برد و ادامه داد: این مرکز با برخورداری از تخت‌های بستری و اقدامات پزشکی CPR با همیاری خادم‌یاران سلامت رضوی همکار با مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی به صورت شبانه‌روزی و رایگان پذیرای بیماران اورژانسی این آستان مقدس است. بیماران در صورت نیاز به خدمات پزشکی تکمیلی از این مرکز به بیمارستان‌های سطح شهر مشهد اعزام می‌شوند.
وی بیان کرد: دارالشفاء امام رضا(ع) نیز با بهره‌مندی از بخش‌هایی مانند پزشکان عمومی، اورژانس و تزریقات، پانسمان و سرم‌تراپی در ایام تعطیلات عید فطر آماده خدمات‌رسانی به عموم بیماران است.
مدیر عامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی گفت: مرکز فوریت‌های پزشکی این مؤسسه از طریق تماس با شماره‌ داخلی 2424 و شماره‌ عمومی 32002424، در تمام ساعات شبانه‌روز آماده‌ ارائه‌ خدمات به مردم است تا آنان با آرامش خیال به زیارت بپردازند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.