.

مدیرعامل بیمارستان رضوی:

میزان رضایتمندی مراجعان به بیمارستان رضوی 10 درصد افزایش یافته است

مدیرعامل بیمارستان رضوی گفت: میزان رضایتمندی مراجعان به بیمارستان رضوی 10 درصد افزایش یافته است.

1398/3/17 جمعه

به گزارش خبرنگار آستان‌نیوز، دکتر رضا سعیدی ضمن اعلام این خبر بیان کرد: کاربرد نظرسنجی در حوزه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، پزشکی و... بر هیچ‌کس پوشیده نیست. در مسائل روز دنیا از قبیل مسائل اجتماعی و سیاسی، نظرسنجی نقش مهمی در سیاست‌گذاری‌های کلان ایفا می‌کند به اینگونه که سازمان‌ها و نهادهای دولتی پیش از اقدام به اجرا و سیاست‌گذاری در مسائل پیچیده و مهم، ابتدا از طریق نظرسنجی و افکارسنجی اطلاعات کافی در آن زمینه جمع‌آوری می‌کنند.
وی افزود: با توجه به مطرح شدن پروژه سنجش رضایت‌مندی ذی‌نفعان بیمارستان به‌عنوان یکی از اهداف کلان بیمارستان، برای خدمت‌رسانی بهتر و باکیفیت‌تر به مراجعان، از ابتدای تیرماه سال 1395 تا پایان سال 97، از بیش از 21 هزار مراجعه‌کننده به بیمارستان اعم از بیمار، همراه بیمار و ملاقات‌کننده، نظرسنجی به عمل آمده و رتبه شاخص رضایت‌مندی سالانه تا پایان آذرماه 97، نزدیک به 90 است.
سعیدی اظهار کرد: میزان رضایتمندی سالانه مراجعه‌کنندگان به بیمارستان در سال 97 دارای رشد حدود 10 درصدی نسبت به سال 96 است.
وی تصریح کرد: در واحد افکارسنجی بیمارستان رضوی در هر سال دو مرتبه، کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز درمانی ارزیابی می‌شود.
سعیدی اذعان کرد: بررسی کیفیت خدمات ارائه شده در این بیمارستان تا سال گذشته به صورت دستی و اکنون به صورت الکترونیکی در حال انجام است و افراد می‌توانند وارد سامانه شده و درباره خدمات این مرکز به راحتی اظهار نظر کنند که نتایج این بررسی‌ها جمع‌بندی شده و مورد تحلیل قرار می‌گیرد.
مدیرعامل بیمارستان رضوی گفت: افزایش میزان رضایت‌مندی مراجعان به بیمارستان رضوی در حالی حاصل شده است که این مرکز حدود 40 درصد میزان ارائه خدمات خود را افزایش داده و ضریب اشغال تخت‌ها افزایش چشمگیر داشته است؛ تا جایی که طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سهم بیمارستان رضوی در میزان کل پذیرش اورژانس استان خراسان طی دو سال گذشته از 8/0 درصد به ۶/۲ درصد افزایش یافته است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.