.

با مشارکت خادمیاران رضوی،

بیش از 50 هزار بسته افطاری ساده میان مردم روزه‌دار کرمانشاه توزیع شد

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: بیش از 50 هزار بسته افطاری ساده در مناطق هشت گانه شهرستان کرمانشاه با مشارکت مردم و خادمیاران رضوی تهیه و توزیع شد.

1398/3/19 يكشنبه

به گزارش آستان نیوز، سید محمدجعفر امامیان بیان کرد: برنامه‌های ماه مبارک رمضان با رویکرد محرومیت‌زدایی که هدف تشکیل دفاتر نمایندگی و خادمیاری آستان قدس رضوی است، برنامه‌ریزی و اجرا شد.
وی افزود: در راستای اطعام نیازمندان بیش از 50 هزار بسته افطاری ساده در مناطق هشت گانه شهرستان کرمانشاه در شبهای ماه مبارک با مشارکت مردم تهیه و توزیع شد.
امامیان همچنین از توزیع 3400 پرس غذای گرم و 450 بسته اقلام غذایی میان خانواده‌های محروم و نیازمند این استان خبر داد و گفت: این طرح ها با مشارکت خادمیاران رضوی صورت گرفت.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی ادامه داد: این دفتر نمایندگی به بیش از 50 خانواده سیل‌زده شهرک کرناچی در ماه رمضان امداد رسانی کرده است که از جمله آن می توان به توزیع 750 پرس غذا و 1000 قرص نان نذری اشاره کرد.
وی همچنین از اعزام 4 کاروان زیارت اولی و محروم به مشهد مقدس خبر داد و گفت: این کاروان‌ها تا پایان خردادماه به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.
امامیان در پایان از برگزاری کرسی تلاوت رضوی در 10 مسجد از مناطق محروم کرمانشاه خبر داد و گفت: برپایی سفره افطاری ساده و اجرای ورزش باستانی به مناسبت شام شهادت امیرالمومنین(ع)، برگزاری بیست و چهارمین جلسه شعر و ادب رضوی همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) و برگزاری دهمین نشست بانوان با موضوع سبک زندگی رضوی و جشن گلریزان جهت خدمت به محرومین در شب 28 ماه مبارک رمضان در زورخانه فردوسی از دیگر اقدامات این دفتر نمایندگی بوده است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.