.

ارائه 380 عنوان کتاب توسط به‌نشر در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی

به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با ارائه 380 عنوان کتاب در نمایشگاه «دستاورد‌ها و توانمندی‌های قرآنی آستان قدس رضوی» حضور یافته است.

1398/3/19 يكشنبه

به گزارش آستان‌نیوز، مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با اعلام این خبر گفت: این موسسه در 5 بخش کودک و نوجوان، بزرگسال، قرآن و ادعیه، سوغات فرهنگی زائر و محصولات فرهنگی، لوازم التحریر و نوشت افزار ایرانی به معرفی و عرضه دستاوردها و محصولات خود به مخاطبان پرداخته است.
حسین سعیدی عنوان کرد: در این دوره از نمایشگاه، 50 نوع قرآن چاپ شده به نشر با تنوع‌های مختلف در نوع صحافی و کاغذ، خط، ترجمه و تذهیب به همراه 30 عنوان کتاب‌ مفاتیح، ادعیه، نهج‌البلاغه و ارتباط با خدا به بازدید‌کنندگان عرضه می‌شود.
وی با اشاره به ارائه 180 عنوان کتاب دینی و مذهبی به¬نشر در بخش بزرگسال نمایشگاه «دستاورد‌ها و توانمندی‌های قرآنی آستان قدس رضوی» ادامه داد: در این بخش جدیدترین آثار به¬نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) در معرض دید عموم علاقه مندان قرار می¬گیرد که کتاب¬های «هم قسم»، «به سفارش مادرم»، «دعبل و زلفا»، «آشنایی با احکام برای نوجوانان و بزرگسالان» و «یادت باشد» از جمله آثاری است که با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شده است.
مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) تصریح کرد: در بخش کودک و نوجوان 120 عنوان کتاب در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته که مجموعه هشت جلدی«یک داستان تخیلی با مفهوم قرآن»، «ترانه‌های نیایش»، «نقاشی برای بچه‌ها»، «قصه‌های چهارده معصوم(ع)»، «داستان‌های شکر خدا»، «ترانه‌های کی بود،کی بود»، «قصه‌های از زندگانی امام رضا(ع)»، «قصه ما مثل شد» و... از جمله پرفروش‌های این بخش است.
سعیدی یادآور شد: غرفه به‌نشر در نمایشگاه «دستاورد‌ها و توانمندی‌های قرآنی آستان قدس رضوی» از روز 13 تا 23 خرداد ماه از ساعت 16 الی 21 در سالن نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی واقع در پارکینگ شماره یک پذیرای زائران و مجاوران، دوستداران و علاقه‌مندان به علوم قرآنی است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.