.

به همت واحد ختم تلاوت نور اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی؛

11 میلیون و 500 هزار ختم قرآن در ایام ماه مبارک رمضان انجام شد

رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی از انجام 11 میلیون و 500 هزار ختم قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

1398/3/20 دوشنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع با اعلام این خبر افزود: در ایام ماه مبارک رمضان و ماه بهار قرآن به همت واحد ختم تلاوت نور اداره علوم قرآنی 11 میلیون و 500 هزار ختم قرآن کریم توسط زائران و مجاوران بارگاه قدسی رضوی انجام شد.
وی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان همچنین بیش از 12 میلیون ختم سوره مبارکه قدر با مشارکت 400 و 58 نفر از زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی انجام شده است.
رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی ابراز کرد: زائران و مجاوران حرم امام رضا(ع) در ایام ماه مبارک رمضان با مراجعه به پایگاه‌های واحد ختم تلاوت نور اداره علوم قرآنی واقع در رواق‌های دارالقرآن الکریم، حضرت زهرا(س) و دارالحجه برای انجام این ختم‌های قرآنی ثبت نام کردند.
وی اضافه کرد: تعدادی از متقاضیان ساکن در شهرها و استان‌های سراسر کشور نیز از طریق رابطان طرح «یاضامن آهو» در فضای مجازی در این ختم‌ها مشارکت کردند.
شجاع یادآور شد: زائران و مجاوران علاقه مند به شرکت در ختم قرآنی می‌توانند در تمام ایام سال با مراجعه به واحد ختم تلاوت نور واقع در دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی یا تماس با شماره 32002560-051 در ختم قرآن و صلوات این واحد قرآنی شرکت کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.