.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) خبر داد،

حضور دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) در بيست و دومين نمايشگاه بين المللي «ايران سلامت»

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) از ارائه جديدترين دستاوردهاي پژوهشي و اختراعات گروه مهندسي پزشكي اين دانشگاه در بيست و دومين نمايشگاه بين المللي «ايران سلامت» خبر داد.

1398/3/21 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، ابراهيم دانشي‌فر با اعلام اين خبر گفت: نمايشگاه بين‌المللي ايران سلامت يكي از بزرگ‌ترين رويدادها در حوزه تجهيزات و ملزومات پزشكي محسوب مي‌‌شود و دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) با حضور در اين نمايشگاه، جديدترين دستاوردهاي پژوهشي خود را در معرض نمايش مصرف كننده‌‌ها، شركت‌‌ها، دانشگاه‌‌هاي علوم پزشكي و مراكز درماني قرار داده است.
وي افزود: دستگاه منبع نور آندوسكوپي بهينه، هد كمراي چند كاره آندوسكوپي مبتني بر تكنولوژي COMS، دستگاه سنجش مواجهه فردي با نور و تنظيم ريتم سيركاردين، الكترود يكپارچه اندامي در ثبت سيگنال الكتريكي قلب و نرم‌افزار كاربردي اختلال طيف اتيسم از جمله محصولات توليد شده در تيم‌هاي تحقيقاتي گروه مهندسي پزشكي دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) است كه تمام آن¬ها به ثبت اختراع رسیده و در نمايشگاه ايران سلامت در معرض ديد بازديدگنندگان قرار داده شده است.
معاون پژوهشي و فناوري دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) همچنین اظهار كرد: گروه مهندسي پزشكي دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) در زمينه ساخت تجهيزات بيمارستاني فعاليت هاي متمركزي را با حمايت مسئولان دانشگاه و آستان قدس رضوي با هدف رونق توليد و كارآفريني براي فارغ التحصيلان رشته مهندسي پزشكي انجام داده كه برخي از محصولات توليد شده در تيم هاي تحقيقاتي اين گروه در نمايشگاه ايران سلامت عرضه شده است.
وی با بيان اينكه تحريم‌هاي صورت گرفته عليه جمهوري اسلامي ايران تأمين تجهيزات پزشكي و ملزومات را سخت‌تر كرده است، خاطرنشان كرد: تلاش داريم تا در سال رونق توليد با تكيه بر توان داخلي و دانش جوانان ايراني گام‌هاي موثري را در زمينه توليد تجهيزات پزشكي و ملزومات مورد نياز آن برداريم.
يادآور مي‌شود؛ غرفه گروه مهندسي پزشكي دانشگاه امام رضا(ع) در نمايشگاه بين المللي ايران سلامت در سالن ۳۵ غرفه ۳۹ واقع در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تهران مستقر است و تا 22 خرداد ماه ميزبان عموم بازديدكنندگان خواهد بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.