.

برترین‌های پیش جشنواره دانشگاهی عالم آل محمد(ص) معرفی شدند

نخستین پیش جشنواره دانشگاهی عالم آل محمد(ص) با معرفی برترین‌های انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی- دانشجویی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) به کار خود پایان داد.

1398/3/21 سه‌شنبه

به گزارش آستان نیوز، حجت حسنی سعادت دبیر جشنواره دانشگاهی عالم آل محمد(ص)، در اختتامیه این پیش جشنواره از مشارکت بالای دانشجویان در برگزاری این برنامه خبر داد و گفت: 15 انجمن علمی – دانشجویی و 25 کانون فرهنگی آثار و گزارش فعالیت‌های خود را به دبیرخانه برگزاری این جشنواره ارسال کردند و آثار ارسالی مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی با اشاره به 14 شاخص اصلی برای ارزیابی انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی بیان کرد: نظم فكري و عملي اعضاي اصلي، توان تيم كاري و انجام كار تيمي، خلاقيت و نوآوري در برنامه‌ها، هم افزايي و مشاركت با ديگر گروه‌ها، رشد علمي و معرفتي اعضاي اصلي، مهارت افزايي مخاطبان برخي از اين شاخص‌ها بوده است.
وی ادامه داد: با توجه به 14 شاخص در نظر گرفته شده، انجمن علمی مهندسی برق پردیس اسرار در بخش بازدید، انجمن علمی مدیریت پردیس اسرار در برگزاری همایش، انجمن علمی مهندسی پزشکی در اجرای کارگاه، انجمن علمی روان شناسی پردیس رضوان در انتشار نشریه، کانون فرهنگی قرآن و عترت در اجرای مسابقات، انجمن علمی رباتیک پردیس اسرار در بخش خلاقیت، کانون فرهنگی همیاران سلامت در بخش مشارکت و انجمن علمی حقوق پردیس رضوان در میزان عملکرد به عنوان برترین‌های پیش جشنواره دانشگاهی عالم آل محمد(ص) انتخاب شدند.
جلیل معماریانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امام رضا(ع) نیز در این مراسم بیان کرد: انسان باید قدر خود را خوب اندازه بگیرد و بفهمد با این همه سرمایه برای دنیای محدود خلق نشده است، این هستی قانون مند است و روابطی در آن وجود دارد.
وی با بیان اینکه مبنای خلقت، هدف خلقت، جامعه و تمدن اسلامی از مسیر کار تشکیلاتی عبور می‌کند، گفت: اگر انسان نتواند با دیگران ارتباط برقرار کند و جمع را بشناسد، موفق نیست.
در پایان مراسم اختتامیه پیش جشنواره دانشگاهی عالم آل محمد(ص)، از برترین‌های جشنواره تقدیر شد که در میان انجمن‌های علمی پردیس اسرار، انجمن رباتیک، مدیریت و برق، و در میان کانون‌های فرهنگی این پردیس، کانون مشاوره و سلامت، فیلم و رسانه و مهدویت به ترتیب اول تا سوم شدند.
همچنین در پردیس رضوان انجمن علمی روان شناسی با کسب رتبه اول به عنوان انجمن برتر شناخته شد و انجمن علمی حقوق و مهندسی پزشکی در رتبه ی دوم و سوم قرار گرفتند. کانون قرآن و عترت، مهدویت و همیاران سلامت نیز به عنوان رتبه‌های اول تا سوم بخش کانون‌های فرهنگی معرفی شدند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.