.

برگزاری دوره سراسری مربیگری خادمیاران رضوی در مجموعه تربیت بدنی آستان قدس

مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در راستای اهداف محرومیت‌زدایی خود و در جهت توانمندسازی ورزشکاران سراسر کشور، کلاس مربیگری خادمیاران ورزش رضوی را در این مجموعه ورزشی برگزار می‌کند.

1398/3/22 چهارشنبه

به گزارش آستان‌نیوز، دوره تئوری درجه سه مربیگری ویژه خادمیاران ورزش رضوی سراسر کشور از 20 خردادماه به مدت پنج روز در مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
جهت برگزاری این دوره مقدماتی، طی فراخوانی به نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در سراسر کشور از همه خادمیاران ورزشی برای شرکت در این کلاس دعوت به عمل آمد که 26 نفر اعلام آمادگی کردند.
از این تعداد، 16 نفر از دیگر استان‌ها و 10 نفر هم از شهر مشهد حضور دارند که شرکت‌کنندگان از میان بانوان و آقایان فعال در رشته‌های متنوع ورزشی و رده‎های مختلف سنی و بیشتر از استان‌های آذربایجان شرقی، همدان، خوزستان، کرمان، اصفهان و قم هستند.
سرفصل مبانی آموزشی در نظر گرفته شده برای این دوره اعم از آناتومی، فیزیولوژی ورزشی، آمادگی جسمانی، اصول و مبانی تربیت بدنی، نقش مربی در کلاس، برنامه‌ریزی مهارت‌ها، ایمنی در ورزش، روانشناسی ورزش و تغذیه ورزشی است.
این دوره شبکه‌ای از افراد متخصص و متعهد در رشته‌های مختلف ورزشی را تشکیل داده و آموزش می‌دهد تا از ظرفیت این مربیان مجرب در جهت توسعه اهداف ورزشی خود در سراسر کشور بهره‌برداری کند.
در پایان این دوره پنج روزه و برگزاری آزمون از شرکت‎کنندگان در این دوره‎ عمومی، به کسانی که حدنصاب نمره قبولی را کسب کنند، با تاییدیه وزارت ورزش و جوانان و دانشگاه علمی کاربردی گواهی معتبر علمی ارائه خواهد شد.
این مربیان برای حداقل مدت دو سال نزد آستان قدس رضوی تعهد خدمت دارند تا در مناطق محروم شهرستان محل سکونت خود و یا برنامه‌ها و دوره‌های مورد نیاز این مجموعه خدمات ورزشی ارایه کنند.
همچنین برای خادمیاران فعال در طرح و برنامه‌های مورد نیاز تربیت بدنی آستان قدس رضوی، دوره‌های سطح بالاتر مربیگری هم در نظر گرفته شده که در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.