.

تشرف 18هزار زائر اولی محروم کرمانی به حرم مطهر امام رضا(ع)

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان گفت: بیش از 18 هزار زائراولی محروم کرمانی با مشارکت خادمیاران این دفتر نمایندگی به حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شدند.

 1398/4/2 يكشنبه
  
2019-06-23T15:16:47+04:30

به گزارش آستان نیوز، سید حسین صابری مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان گفت: در یک سال گذشته 9 هزار زائر اولی محروم استان توسط کانون‌های خادمیاری شناسایی، ساماندهی و به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی افزود: در سه ماهه نخست امسال نیز تعداد 280 نفر از محرومین کرمانی در قالب 7 کاروان به حرم رضوی مشرف شدند.
صابری با اشاره به اینکه در سال 96 نزدیک به 9 هزار 300 نفر زائر اولی استان کرمان به مشهدالرضا(ع) اعزام شدند اظهار کرد: این زائران با هماهنگی آستان قدس رضوی در زائرشهر رضوی به مدت 3 روز اسکان داده خواهند شد و یک وعده غذا نیز در میهمانسرای حضرت در حرم مطهر از سفره متبرک امام مهربانی‌ها بهره‌مند خواهند می‌شوند.
وی همچنین از اعزام 2 هزار دانش آموز محروم زیارت اولی در قالب 36 کاروان زیارتی «خورشید هشتم» خبرداد و گفت: این کاروان‌ در قالب طرح مهر درخشان توسط خادمیاران رضوی شناسایی و با مشارکت خیرین به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی در ادامه به طرح زیر سایه خورشید اشاره کرد و گفت: در سال گذشته هم زمان با دهه کرامت، ایام فاطمیه، دهه فجر و عید سعید فطر کاروان خدام حرم مطهر رضوی به همراه خادمیاران استان کرمان با حضور در بخش‌های نوزادان، جراحی، کودکان سرطانی، اورژانس، مراقبت‌های ویژه‌ آی سی یو و سی سی یو بیمارستان های شهید باهنر و افضلی پور شهر کرمان از بیماران بستری شده عیادت کرده و آنها را مورد تفقد و دلجویی قرار دادند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
10500 نفر از اقشار محروم کرمانشاه به حرم رضوی مشرف شدند
10 هزار زائراولی محروم خوزستان به زیارت امام رئوف(ع) مشرف شدند
10500 نفر از اقشار محروم کرمانشاه به حرم رضوی مشرف شدند
اعزام بیش از 9000 زائر محروم کرمانی به بارگاه مطهر امام رضا(ع)
میزبانی آستان قدس رضوی از 700 دانش آموز زیارت اولی از سراسر کشور
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.