.

تبیین حکمت‌هاي نظري و عملی امام صادق(ع) در سخنرانی‌های حرم رضوی

مدیر تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: در هفته جاری ویژه برنامه‌های سخنرانی حرم مطهر رضوی با موضوع تبیین حکمت‌هاي نظري و عملی امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

 1398/4/2 يكشنبه
  
2019-06-23T18:33:49+04:30

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حجت‌الاسلام سعید آخوندی با اشاره به اینکه پایان هفته جاری مصادف با شهادت امام صادق(ع) است، عنوان کرد: به همین منظور برنامه‌های محوری حرم مطهر رضوی با رویکرد تبیین معارف امام صادق(ع) تدارک دیده شده است که هر روز در صحن جامع رضوی، رواق امام خمینی(ره)، رواق دارالحجه و مسجدگوهرشاد برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی قبل و بعد از نماز مغرب و عشاء در صحن جامع رضوی برگزار می‌شود، ادامه داد: افزون بر برنامه‎های قرائت ادعیه، مناجات‌خوانی و سخنرانی رواق امام خمینی(ره) و مسجد گوهرشاد دیگر برنامه‌های فرهنگی نیز از سوی دیگر ادارات معاونت تبلیغات تدارک دیده شده که به صورت شبانه روزی در اماکن متبرکه حرم رضوی برگزار می‌شود.
مدیر تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ابراز کرد: در این هفته حجج الاسلام والمسلمین ماندگاري، محمود مروي، علیرضا حدائق، محمدباقر موسوي، موسوي کاهانی، محمدعلی دستجردي و سیدمهدي حائري‌زاده در صحن جامع رضوی، رواق امام خمینی(ره) و مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
وی قبل و بعد از هر وعده نماز یومیه را زمان برگزاری سخنرانی، مداحی و قرائت ادعیه اعلام کرد و افزود: «امام صادق(ع) و شیوه زندگی»، «حقوق اجتماعی در کلام و سیره امام صادق(ع)»، «حکمت‌هاي نظري و عملی امام صادق(ع)» و «دعا و نیایش در سیره امام صادق(ع)» از موضوعاتی است که در محافل سخنرانی و فرهنگی مورد تبیین قرار می‎گیرد.
آخوندی از قرائت زیارت جامعه کبیره، امین الله، دعای توسل و دعای کمیل در حرم مطهر رضوی خبر داد و گفت: دعای کمیل این هفته با نوای علی ملائکه و دعای توسل نیز با نوای محمد عطارپور قرائت می‌شود.
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.