.

برای اولین بار در ایام دهه کرامت انجام می شود؛

پخش زنده از حرم مطهر رضوی توسط 10 دوربین روبوتیک

برای اولین بار توسط 10 دوربین روبوتیک برنامه های حرم مطهر رضوی به صورت پخش زنده از طریق شبکه های مختلف سیما در ایام دهه کرامت بر روی آنتن می رود.

 1398/4/2 يكشنبه
  
2019-06-23T18:36:40+04:30

به گزارش آستان نیوز، در آستانه دهه کرامت نشست شورای معارف سیما با محوریت پوشش وسیع برنامه های این ایام با حضور رئیس شورای معارف سیما، سرپرست شبکه قرآن، مدیران گروه معارف شبکه های مختلف سیما، مدیر عامل موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و مدیر تلویزیون رضوی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد.
در این نشست، برنامه های بخش فرهنگی حرم مطهر رضوی ارائه و امکانات و زیر ساخت های موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی به منظور پشتیبانی از شبکه های مختلف معرفی شد.
در این نشست همچنین شبکه های مختلف به تبیین برنامه های خود ویژه این ایام پرداختند و موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی ضمن تبیین برنامه های حرم مطهر رضوی از در اختیار قرار دادن بالغ بر 10 ساعت پخش زنده روزانه از حرم مطهر رضوی به شورای معارف سیما به منظور پخش از شبکه های مختلف خبر داد.
پخش نمازهای جماعت عتبه رضویه، حال و هوای صحن و سرای بارگاه منور رضوی و انعکاس جشن های شکوه رضوان از جمله برنامه هایی است که امسال برای نخستین بار توسط 10 دوربین روبوتیک در جای جای حرم مطهر رضوی ضبط و در اختیار شورای معارف سیما قرار می گیرد.
از دیگر برنامه های موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی به مناسبت ایام دهه کرامت پخش چند برنامه تولیدی این مجموعه از شبکه های مختلف سیماست و ویژه برنامه هایی نیز جهت پخش از شبکه امام رضا(ع) به زبان عربی و اردو نیز پیش بینی شده است.
۱
م
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.